Trailwalker jsou extrémně minimalistické turistické boty vynikající kvality. Turistické boty jsou obvykle považovány za robustní obuv, která zakrývá kotníky a má pevnou podešev většinou s TPU ochranou na špici a patě. Be Lenka zde boří tabu! Barefoot boty Trailwalker lze použít i na turistiku. Její podešev je extrémně tenká, umožní vám užít si přírodu naplno a poskytne vynikající reakci těla na podněty ze země. Trailwalker jsou také jednou z nejlehčích a nejprostornějších turistických barefoot bot... Celý popis

Koupit za 3 660 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Trailwalker jsou extrémně minimalistické turistické boty vynikající kvality. Turistické boty jsou obvykle považovány za robustní obuv, která zakrývá kotníky a má pevnou podešev většinou s TPU ochranou na špici a patě. Be Lenka zde boří tabu! Barefoot boty Trailwalker lze použít i na turistiku. Její podešev je extrémně tenká, umožní vám užít si přírodu naplno a poskytne vynikající reakci těla na podněty ze země. Trailwalker jsou také jednou z nejlehčích a nejprostornějších turistických barefoot bot na trhu s dostatkem místa pro prsty i pro ty nejnáročnější. Jsou ideální pro chůzi v terénu, nenáročnou turistiku, lesní stezky a taky nakonec i procházky po městě. Dávejte si však pozor, protože se rychle mohou stát vaší oblíbenou turistickou obuví!

Be Lenka Trailwalker v bodech

- prociťte terén pod svýma nohama více, než kdykoliv předtím

- unikátní grip navržený pro chůzi po horských stezkách

- zpevněný okraj z gumy chrání chodidlo před zraněním a botu před opotřebením

- ideální boty na túry z prvotřídní kůže

- poutko na patě vám umožní snadné uchycení na batoh

Prostorná špička barefoot boty umožňuje úplné roztažení prstů při turistice a extrémně tenká podrážka zajišťuje, že se noha může přirozeně pohybovat a správně reagovat na vše co se na zemi objeví. Trailwalker jsou úplně jiné než všechny ostatní barefoot turistické boty na trhu. Jsou to jedny z nejlehčích, nejměkčích a nejtenčích turistických bot. Máte vysoký nárt, širší chodidlo, nebo robustnější kotní? Nezoufejte, protože Trailwalker jsou navrženy tak, aby perfektně seděly snad úplně každému. Nová podrážka, zpevněná špička s větším objemem a lepším střihem. Jsou to boty určené pro všechna vaše dobrodružství v přírodě.
Zobrazit více

Parametry

Značka Be Lenka
Barva modrá
Barefoot ano
Svrchní materiál kůže
Období celoroční