Stres není něco, co musíme nutně zažít. A platí to nejen pro lidi, ale hlavně pro naše domácí mazlíčky. Ať už mají strach z nového prostředí nebo jsou na hlídání u kočičí tety, mlže to proběhnout v klidu. S tím pomohou Beaphar pipety Spot On. Obsahuje: 3x pipetu 0,4 ml. Beaphar No Stress Spot On je přípravek ve formě roztoku v pipetách, který snižuje stres u koček a udržuje je v klidu. Používá se při nadměrném mňoukání, úzkosti z odloučení, při návštěvě u veterináře, při cestování, při bouřce... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stres není něco, co musíme nutně zažít. A platí to nejen pro lidi, ale hlavně pro naše domácí mazlíčky. Ať už mají strach z nového prostředí nebo jsou na hlídání u kočičí tety, mlže to proběhnout v klidu.

S tím pomohou Beaphar pipety Spot On.

Obsahuje: 3x pipetu 0,4 ml.

Beaphar No Stress Spot On je přípravek ve formě roztoku v pipetách, který snižuje stres u koček a udržuje je v klidu. Používá se při nadměrném mňoukání, úzkosti z odloučení, při návštěvě u veterináře, při cestování, při bouřce nebo ohňostroji, v případě destruktivního nebo nežádoucího územního chování.

- Obsahuje extrakt z kozlíku lékařského

- Funguje na principu pomalého uvolňování a dlouhodobého účinku

- Vhodné pro všechny kočky a věkové kategorie

Složení: přírodní extrakt kozlíku lékařského

Návod k použití: Každý týden aplikujte jednu pipetu přímo na kůži mezi ušima tak, aby kočka přípravek nemohl olízat. Extrakt kozlíku lékařského se aktivuje do 1 hodiny od aplikace.

Zvláštní upozornění: nepoužívejte u nemocných zvířat nebo zvířat, která se zotavují.

Uchovávejte v chladu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Registrační číslo: 268-21/C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beaphar