Šperkovnice PROSTORNÁ - skládá se z: snímatelného krytu se 2 přihrádkami s válečky na prsteny, 4 přihrádek na další šperky, snímatelné kazety. Ve spodní části je 6 dalších přihrádek, 2 vložky na hodinky nebo náramky a 1 velká, obdélníková přihrádka na větší předměty. Přihrádky jsou vystlány měkkým materiálem pro ochranu jemných šperků proti poškrábání. VYJÍMATELNÁ KAZETA - na první úrovni v kufru je vyjímatelná kazeta uzavřená západkou. Má 6 menších sedadel a 1 velké. Ideální, když si vezmete... Celý popis

Koupit za 324 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Šperkovnice

PROSTORNÁ - skládá se z: snímatelného krytu se 2 přihrádkami s válečky na prsteny, 4 přihrádek na další šperky, snímatelné kazety. Ve spodní části je 6 dalších přihrádek, 2 vložky na hodinky nebo náramky a 1 velká, obdélníková přihrádka na větší předměty. Přihrádky jsou vystlány měkkým materiálem pro ochranu jemných šperků proti poškrábání.

VYJÍMATELNÁ KAZETA - na první úrovni v kufru je vyjímatelná kazeta uzavřená západkou. Má 6 menších sedadel a 1 velké. Ideální, když si vezmete na cestu pár náhrdelníků, náušnic, prstenů nebo náramků. Snadno se vejde do každé kabelky / kosmetické taštičky a umožní vám ji mít vždy u sebe.

ZRCADLO - uvnitř pouzdra je výklopné zrcátko. Ideální k navlékání šperků i k líčení. Pod zrcadlem se nachází úložný box, který vám umožní uložit ty nejcennější šperky.

ZAMKNUTO KLÍČEM - díky přiloženému klíči si můžeme být jisti, že nikdo kromě nás kufr nepoužívá, ani si nepůjčuje šperky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beautylushh
Materiál syntetická kůže
Rozměr 250 x 250 x 85 mm
Barva černé
Určení pro ženy
Využití na hodinky
Se zrcadlem ano