Beko B5T672490WCSHBC

100 %
(5 hodnocení)

Volně stojící sučička Beyond Beko B5T672490WCSHBC Mimořádně úsporná kondenzační slim sušička s hloubkou jen 46 cm a s parní funkcí SteamCure osvěží a odstraní pachy z jinak čistého oblečení, takže jej nemusíte zbytečně prát. Díky tepelnému čerpadlu a ProSmart invertorovému motoru se řadí mezi nejúspornější spotřebiče a pomůže udržet skromný účet za elektřinu. K šetrnému sušení přispívá také speciální vzorkek bubnu AquaWave® a funkce ochrana proti zmačkání prádla usnadní žehlení. Výhody nákupu:... Celý popis

Koupit za 12 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Volně stojící sučička Beyond Beko B5T672490WCSHBC

Mimořádně úsporná kondenzační slim sušička s hloubkou jen 46 cm a s parní funkcí SteamCure osvěží a odstraní pachy z jinak čistého oblečení, takže jej nemusíte zbytečně prát. Díky tepelnému čerpadlu a ProSmart invertorovému motoru se řadí mezi nejúspornější spotřebiče a pomůže udržet skromný účet za elektřinu. K šetrnému sušení přispívá také speciální vzorkek bubnu AquaWave® a funkce ochrana proti zmačkání prádla usnadní žehlení.

Výhody nákupu:

Nejúspornější spotřebiče Beko

SteamCure

EcoGentle™

Slim sušičky

ProSmart™ invertorový motor

Ochrana proti zmačkání prádla

Otočení otevírání dveří

Vnitřní osvětlení bubnu

Nevýhody nákupu:

Záruční doba na sušičku, je jen 2 roky, ale další 3 roky záruky lze dokoupit za 1500 Kč.

Prod. číslo: 7188301960 Automatický systém proti zmačkání prádla: Ano Barva dveří: černá Český panel: Ano Držák na sušení bot či vlny: nelze použít Energ. třída (A+++ - D): A+++ Hloubka skeletu (cm): 46 Hlučnost (dB): 64 Kapacita (kg): 7 Možnost připojení na odpad: Ano Otočení otevírání dveří: Ano Počet programů: 15 Spotřeba energie (kWh/rok): 159 Vnitřní osvětlení bubnu: Ano Vůně pro svěží prádlo: Ne Hloubka (cm): 54,3 Šířka (cm): 59.7 Výška (cm): 84.6

Nízká spotřeba, nižší účet za elektřinu
V dnešní době, kdy se cena energií výrazně mění, se více než kdy dříve vyplatí mít doma úsporné spotřebiče. Přeci jenom bez pračky nebo lednice se neobejde žádná domácnost a nelze je nijak nahradit. Spotřebiče Beko z nejúspornějších energetických tříd vám pomůžou udržet skromný účet za elektřinu, abyste nemuseli uskromňovat potřeby své domácnosti.
Svěží prádlo kdykoliv i bez vyprání
Pára SteamCure osvěží a odstraní pachy z jinak čistého oblečení, takže jej nemusíte zbytečně prát. Pomůže také v narovnání pomačkaného prádla pro snazší žehlení.
Nižší spotřeba a oblečení jako nové
Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušení při nižší teplotě. To má vliv nejen na kvalitu oblečení, protože neztrácí svůj tvar a barvu, ale také na nižší spotřebu energie.
Úzká sušička, která se vejde kamkoliv
Slim sušičky Beko mají hloubku 46 cm, dohromady z přesahem bubnu a knoflíku pak 53 cm. Projdou proto klasickými panelákovými dveřmi, ale také je lze dát na slim pračku, na kterou jinak sušičku umístit nelze. Protože potřebují k připojení jen zásuvku, lze je dát v podstatě kamkoliv, třeba i do skříně.
Tiché, úsporné a spolehlivé sušení
ProSmart™ invertorový motor je tím správným srdcem sušičky. Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz sušičky po několik let.
Suché prádlo a méně žehlení
Automatická ochrana proti zmačkání pohybuje bubnem až 8 hodin po skončení sušení, pokud nemůžete usušené prádlo vyjmout hned. Tím se omezí pomačkání a vznik těžko žehlitelných skladů.
Otočíte dveře a přizpůsobíte koupelně
U sušiček Beko můžete otočit směr otevírání dveří snadným prohozením pantů. Otevírání sušičky tak lze kdykoliv přizpůsobit jinému umístění.
Osvětlení pro zapomenuté ponožky
Osvětlení bubnu sušičky pomůže vyjmout skutečně všechno prádlo. I zatoulanou ponožku nebo spodní prádlo.
Šetrné sušení od silonek po bavlnu
Speciální vzorek nerezového bubnu AquaWave® je navržený tak, aby byl šetrný k textilu, ale přitom umožnil důkladné usušení i té nejjemnější látky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beko
Způsob umístění volně stojící
Typ sušičky kondenzační
Maximální náplň 7 kg
Hlučnost 64 dB
Počet programů 15
Slim ano
Program pro vlnu ano
Tepelné čerpadlo ano
Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 1.26 kWh
Odložený start ano
LCD displej ano
Vnitřní osvětlení bubnu ano
Zvukový signál ne
Změna otevírání dveří ano
Český panel ano
Samočistící kondenzátor ne
Výška 84.6 cm
Šířka 59.7 cm
Hloubka 54.3 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty