Povzbuzení pro dlouhé cesty. Jezdíte často autem a milujete vůně s jemným ovocným nádechem? Zvolte jedinečnou kompozici vůní z různých koutů světa. Název prozrazuje dvě hlavní rostliny, které jsou úplně odlišné, a přesto tvoří základ ojedinělé vůně.  Je ideálním společníkem na cesty pro ty, kteří potřebují povzbudit a dodat sebevědomí. Použité esenciální oleje jsou známé svými antimikrobiálními účinky, podporují i mikrobiálně čisté prostředí vašeho auta.... Celý popis

Koupit za 81 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Povzbuzení pro dlouhé cesty. Jezdíte často autem a milujete vůně s jemným ovocným nádechem? Zvolte jedinečnou kompozici vůní z různých koutů světa. Název prozrazuje dvě hlavní rostliny, které jsou úplně odlišné, a přesto tvoří základ ojedinělé vůně.  Je ideálním společníkem na cesty pro ty, kteří potřebují povzbudit a dodat sebevědomí. Použité esenciální oleje jsou známé svými antimikrobiálními účinky, podporují i mikrobiálně čisté prostředí vašeho auta.                                                                                                
KAJEPUT výrazně povzbuzuje dýchání, uvolňuje dýchací cesty. Posiluje optimismus a sebedůvěru. REBARBORA vás osloví díky sladce kyselému aromatu, jemností, a přesto drsným nábojem a povzbuzujícím účinkem. Výrazné aroma černého rybízu s podtónem svěží máty je charakteristické pro BUCHU. Navíc stimuluje soustředění, pomáhá zmatené mysli nejen ve chvílích strachu. MANUKA čistí vzduch a usnadňuje dýchání, podporuje vnitřní sílu. MÁTA KADEŘAVÁ podporuje soustředění a dobrou náladu, celkově harmonizuje. Působí pozitivně na vnitřní sebejistotu a sebevyjádření, mentálně stimuluje, inspiruje. Posiluje nervy, paměť a zlepšuje koncentraci. ŠPANĚLSKÁ VERBENA dokáže podpořit psychiku a zvýšit odolnost proti stresu. Skvěle se doplňuje s ostatními vůněmi celé kompozice. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Belair Pur
Druh parfém