Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně.    Belatrix originální kartušové filtrace pomáhají odstranit nečistoty, prach a jinou špínu.    Použití pro všechny modely vířivek: Belatrix Kartušový filtr používát i s nasazenou filtrační tkaninou, která zamezuje vniknutí i těch nejmenších nečistot, které nemusí samotný filtr pokrýt (např. vlasy).  Je standardně součástí obsahu... Celý popis

Koupit za 350 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně. 
 
Belatrix originální kartušové filtrace pomáhají odstranit nečistoty, prach a jinou špínu. 
 
Použití pro všechny modely vířivek: Belatrix
Kartušový filtr používát i s nasazenou filtrační tkaninou, která zamezuje vniknutí i těch nejmenších nečistot, které nemusí samotný filtr pokrýt (např. vlasy).  Je standardně součástí obsahu zakoupené Belatrix vířivky, připadně ji lze při ztrátě nebo poškození dodatečně zakoupit zvlášť.
 
MONTÁŽ: Samotný filtr se montuje na závit sací trysky (AS008), která je součástí vířivky. Při demontáži starého filtru dbejte na to, aby zůstala tato tryska v plášti vířivky, aby byl na co nový filtr namontovat a nevyhodila se se starým filtrem. V tom případě je potřeba koupit novou.
 
Balení obsahuje 1 ks kartušových filtrů.
Doporučený interval výměny kartušového filtru je 1 měsíc.
 
Rozměry filtru:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Belatrix
Typ filtrační kartuše