Bella Rose Balicí papír Eukalyptus A1 - 3 archy, zelená barva, bílá barva, papír

100 %
(7 hodnocení)

Bella Rose Balicí papír Eukalyptus A1 - 3 archy, zelená barva, bílá barva, papír. Zabalte váš narozeninový nebo svatební dar tak, že i samotné balení potěší obdarovaného stejně, jako poklad ukrytý uvnitř. S balicím papírem z autorské kolekce Bella Rose uděláte radost hned dvojnásobnou, krásný motiv větviček eukalyptu obejme vaši pečlivě vybranou pozornost a vykouzlí úsměv na tváři. Balicí papír v křídovém provedení vyniká vysokou gramáží 100 g/m² a krásným matným povrchem, který v kombinaci s motivem... Celý popis

Popis

Bella Rose Balicí papír Eukalyptus A1 - 3 archy, zelená barva, bílá barva, papír. Zabalte váš narozeninový nebo svatební dar tak, že i samotné balení potěší obdarovaného stejně, jako poklad ukrytý uvnitř. S balicím papírem z autorské kolekce Bella Rose uděláte radost hned dvojnásobnou, krásný motiv větviček eukalyptu obejme vaši pečlivě vybranou pozornost a vykouzlí úsměv na tváři.

Balicí papír v křídovém provedení vyniká vysokou gramáží 100 g/m² a krásným matným povrchem, který v kombinaci s motivem eukalyptu působí dokonale elegantně a sofistikovaně. Díky tomu do něj můžete zabalit dárek jak k narozeninám, tak k výročí, k promocím anebo třeba novomnanželům. délka 84,1 cm / šířka 59,4 cm Balení obsahuje 3 archy papíru o velikosti A1, které vám dodáme smotané v roli. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Šířka 59.4 cm