Bella Rose Porcelánový hrnek Ahoj krásko 300 ml, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Rozveselte ráno své drahé polovičce, i když zrovna nejste nablízku. Díky hrnečku z autorské kolekce Bella Rose to nebude vůbec složité, tento porcelánový kousek to totiž řekne za vás a vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když po něm na poličce sáhnete. Porcelánový hrneček s milým nápisem Ahoj krásko povzbudí mysl a zahřeje u srdce, stejně jako nápoj, který si do něj připravíte. Bílý porcelán zdobí černý nápis a jeho... Celý popis

Koupit za 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bella Rose Porcelánový hrnek Ahoj krásko 300 ml, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Rozveselte ráno své drahé polovičce, i když zrovna nejste nablízku. Díky hrnečku z autorské kolekce Bella Rose to nebude vůbec složité, tento porcelánový kousek to totiž řekne za vás a vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když po něm na poličce sáhnete.

Porcelánový hrneček s milým nápisem Ahoj krásko povzbudí mysl a zahřeje u srdce, stejně jako nápoj, který si do něj připravíte. Bílý porcelán zdobí černý nápis a jeho hravý font doplňuje zlatý okraj, díky němuž je zdobení minimalistické, přesto však elegantní a skvěle doplňující jakékoliv další nádobí ve vaší sbírce.

Kvalitní zpracování porcelánu se odráží v každém detailu, hrneček má silné stěny a krásný tvar, který dokonale padne do rukou. Váš oblíbený kousek si tak můžete užívat den co den po řadu let, aniž by ztrácel na kvalitě.

Porcelánový šálek bude krásným dárkem pro přítelkyni, manželku nebo třeba kamarádku. objem 300 ml / průměr 11 cm / výška 6,8 cm Není vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Vyrobeno v České republice. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bella Rose
Materiál porcelánové
Objem 300 ml