Bella Rose Porcelánový hrnek Nejlepší máma 300 ml, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Máte tu nejlepší maminku pod sluncem? Zpříjemněte jí za odměnu každé ráno krásným hrnečkem z autorské kolekce Bella Rose, který vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když si do něj připraví oblíbený čaj nebo kafíčko. Porcelánový hrneček s milým nápisem Nejlepší máma povzbudí mysl a zahřeje u srdce, stejně jako nápoj, který si do něj vaše maminka připraví. Bílý porcelán zdobí nejen černý nápis, ale také zlatý okraj,... Celý popis

Koupit za 263 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bella Rose Porcelánový hrnek Nejlepší máma 300 ml, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Máte tu nejlepší maminku pod sluncem? Zpříjemněte jí za odměnu každé ráno krásným hrnečkem z autorské kolekce Bella Rose, který vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když si do něj připraví oblíbený čaj nebo kafíčko.

Porcelánový hrneček s milým nápisem Nejlepší máma povzbudí mysl a zahřeje u srdce, stejně jako nápoj, který si do něj vaše maminka připraví. Bílý porcelán zdobí nejen černý nápis, ale také zlatý okraj, díky němuž je zdobení minimalistické, přesto však elegantní a skvěle doplňující jakékoliv další nádobí ve vaší sbírce.

Kvalitní zpracování porcelánu se odráží v každém detailu, hrneček má silné stěny a krásný tvar, který dokonale padne do rukou. Váš oblíbený kousek si tak můžete užívat den co den po řadu let, aniž by ztrácel na kvalitě. objem 300 ml / průměr 11 cm / výška 6,8 cm Není vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Vyrobeno v České republice. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bella Rose
Materiál porcelánové
Objem 300 ml