Bella Rose Porcelánový podšálek 15 cm - srdíčko uprostřed, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Doplňte svůj hrneček krásným porcelánovým podšálkem, na který se pohodlně vejde nejen šálek z autorské kolekce Bella Rose, ale i klínek vynikajícího dortu. A to se počítá! Porcelánový podšálek s drobným černým srdíčkem uprostřed bude ideálním dárkem pro maminku, manželku i sestru, kterým vykouzlí úsměv na tváři a bude krásným doplňkem do kuchyně. Bílý porcelán zdobí nejen srdíčko, ale také zlatý okraj,... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bella Rose Porcelánový podšálek 15 cm - srdíčko uprostřed, bílá barva, zlatá barva, porcelán. Doplňte svůj hrneček krásným porcelánovým podšálkem, na který se pohodlně vejde nejen šálek z autorské kolekce Bella Rose, ale i klínek vynikajícího dortu. A to se počítá!

Porcelánový podšálek s drobným černým srdíčkem uprostřed bude ideálním dárkem pro maminku, manželku i sestru, kterým vykouzlí úsměv na tváři a bude krásným doplňkem do kuchyně. Bílý porcelán zdobí nejen srdíčko, ale také zlatý okraj, díky němuž je zdobení minimalistické, přesto však elegantní a skvěle doplňující jakékoliv další nádobí ve vaší sbírce.

Kvalitní zpracování porcelánu se odráží v každém detailu, talířek je pevný a kvalitně zpracovaný. Váš oblíbený kousek si tak můžete užívat den co den po řadu let, aniž by ztrácel na kvalitě.

Podšálek je určený speciálně pro hrnečky Bella Rose se zlatou linkou. průměr 15 cm Není vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Vyrobeno v České republice. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Materiál porcelán
Průměr 15 cm