Bella Rose Vánoční balicí papír Miluju Vánoce A1 - 3 archy, černá barva, bílá barva, papír. U nás v Bella Rose prostě milujeme vánoční čas, advent, hřejivé nápoje v dlaních a jemnou záři tisíců světýlek kamkoliv se podíváme. Proto není divu, že jsme do naší kolekce produktů zařadili něco speciálního, a to naše vlastní vánoční balicí papíry. Stylové nápisy a nádherné ilustrace budou pod vaším vánočním stromečkem vypadat přímo božsky, stačí je doladit jednoduchým provázkem nebo stužkou a máte hotovo!... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bella Rose Vánoční balicí papír Miluju Vánoce A1 - 3 archy, černá barva, bílá barva, papír. U nás v Bella Rose prostě milujeme vánoční čas, advent, hřejivé nápoje v dlaních a jemnou záři tisíců světýlek kamkoliv se podíváme. Proto není divu, že jsme do naší kolekce produktů zařadili něco speciálního, a to naše vlastní vánoční balicí papíry. Stylové nápisy a nádherné ilustrace budou pod vaším vánočním stromečkem vypadat přímo božsky, stačí je doladit jednoduchým provázkem nebo stužkou a máte hotovo!

To, že krásně zabalené dárky dělají radost dvakrát, není žádnou novinkou. Pokud vám srdce bije v minimalistickém stylu, potěšte své okolí dárkem zabaleném v trendy papíru s jednoduchým českým sdělením Miluju Vánoce. K tomuto papíru se bude hodit jakákoliv barevná kombinace, takže jej snadno sladíte i s jinými dárky. délka 84,1 cm / šířka 59,4 cm Balení obsahuje 3 archy papíru o velikosti A1, které vám dodáme smotané v roli. za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více