Sprchový koupelnový závěs zelený - Tráva Krásný design spojený s praktičností. To je koupelnový závěs, který dokáže udělat z Vaší koupelny příjemnou relaxační místnost, jakou potřebujete. Tento sprchový závěs je voděodolný, vyrobený z kvalitní polyesterové látky a pratelný. Součástí každého balení je 12 ks závěsných kroužků k uchycení. Rozměr: 180x200 cm Složení: 100% polyester, upravený na dlouhodobou vodoodolnost Praní: tento textilní sprchový závěs můžete prát na 30°C v pračce Pro kompletní... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprchový koupelnový závěs zelený - Tráva
Krásný design spojený s praktičností. To je koupelnový závěs, který dokáže udělat z Vaší koupelny příjemnou relaxační místnost, jakou potřebujete.
Tento sprchový závěs je voděodolný, vyrobený z kvalitní polyesterové látky a pratelný. Součástí každého balení je 12 ks závěsných kroužků k uchycení.

Rozměr: 180x200 cm
Složení: 100% polyester, upravený na dlouhodobou vodoodolnost
Praní: tento textilní sprchový závěs můžete prát na 30°C v pračce

Pro kompletní doladění Vaší koupelny si na Spavin.cz můžete pořídit i nové froté ručníky, froté osušky, či koupelnové předložky a vytvořit si tak koupelnový ráj.
Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bellatex
Barva zelené
Rozměr 180 x 200 cm