Exklusivní módní souprava Lionel v dárkovém balení. Dřevěný motýlek spolu s manžetovými knoflíky, kapesníčkem a broží na klopu. Tmavší přírodní dřevo jedinečně doplňuje jemný prořezaný vzor po celém těle dřevěného motýlku. Decentní design a přírodní materiál kombinovaný s modrou textilií, tvoří luxusní kompozici. Dřevěný motýlek je díky exotickému 100% přírodnímu, dřevěnému materiálu velmi lehký a s pomocí nastavitelného, elastického pásku obepne každý krk. Budete mít jistotu, že se motýlek nikdy... Celý popis

Koupit za 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Exklusivní módní souprava Lionel v dárkovém balení. Dřevěný motýlek spolu s manžetovými knoflíky, kapesníčkem a broží na klopu. Tmavší přírodní dřevo jedinečně doplňuje jemný prořezaný vzor po celém těle dřevěného motýlku. Decentní design a přírodní materiál kombinovaný s modrou textilií, tvoří luxusní kompozici. Dřevěný motýlek je díky exotickému 100% přírodnímu, dřevěnému materiálu velmi lehký a s pomocí nastavitelného, elastického pásku obepne každý krk. Budete mít jistotu, že se motýlek nikdy nerozváže a neupadne. Dárkové balení, rozšířené o manžetové knoflíky stejného odstínu, brož a kapesníček, ještě více podtrhne osobitou krásu netradičního módního doplňku.

Dřevo a látka použitá na výboru produktů, je vždy té nejvyšší kvality. Ideální dárek pro elegantní muže na svatby, oslavy s přáteli, nebo do kavárny. Buďte jedineční a přilákejte na sebe veškerou pozornost. Originální a módní doplněk pro moderní muže, kteří nikdy nesplynou s davem.

Všechny dřevěné motýlky jsou ručně vyrobeny ze 100% surového dřeva. Barva obrázků se může mírně lišit od motýlku, který obdržíte (odstín světla, barvy počítače).

Materiál: dřevo. Rozměry motýlku: 12cm x 5,5 cm.

Zobrazit více

Parametry

Značka Belmonde