Bemeta 104106062

0 %
(0 hodnocení)

Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky od českého výrobce v elegantní kombinaci chromu a skla Háček, rovný Materiál: mosaz Povrchová úprava: chrom   Série Omega je jedna z nejpodávánějších sérií od českého výrobce koupelnových doplňků. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o velmi zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jedna z nejprodávanějších sérií
Doplňky od českého výrobce v elegantní kombinaci chromu a skla

Háček, rovný

Materiál: mosaz

Povrchová úprava: chrom

 

Série Omega je jedna z nejpodávánějších sérií od českého výrobce koupelnových doplňků. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o velmi zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.

   Prodloužená záruka na povrchovou úpravu

   Už žádné prasklé obklady. Nalepte si své doplňky. (Nelze použít u všech doplňků - variabilnost instalace nalepením/vrtáním je uvedena vždy u každého výrobku v Parametrech - Instalace.)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bemeta
Barva stříbrné
Typ háčky
Umístění nástěnné
Instalace lepené
Výška 5.5 cm
Šířka 5.5 cm
Hloubka 5.5 cm
Materiál kovové
Zobrazit více parametrů