Bemeta 104205162

0 %
(0 hodnocení)

Výklopná polička na ručníky Materiál: mosaz Povrchová úprava: chrom Rozměry: 655x55x270 mm Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu    Už žádné prasklé obklady. Nalepte... Celý popis

Koupit za 2 027 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výklopná polička na ručníky

Materiál: mosaz
Povrchová úprava: chrom
Rozměry: 655x55x270 mm

Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady.
   Prodloužená záruka na povrchovou úpravu
   Už žádné prasklé obklady. Nalepte si své doplňky. (Nelze použít u všech doplňků - variabilnost instalace nalepením/vrtáním je uvedena vždy u každého výrobku v Parametrech - Instalace.)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bemeta
Barva stříbrné
Typ držáky
Instalace lepené
Výška 10.5 cm
Šířka 65.5 cm
Hloubka 27 cm
Materiál kovové
Zobrazit více parametrů