Černý sud na dešťovou vodu je oproti zelenému sudu houževnatější, má pevnější stěnu a vyšší hmotnost. Je vyrobený z odolného, pružného polyethylenu. Součástí sudu je víko. Součástí však není výpustní kohoutek. Ve spodní části sudu je ploška, ve které je možné vykroužit otvor a nasadit kohoutek. Vykružovací nástroj najdete v doporučených produktech na konci této stránky. Sud je určený na sběr dešťové vody, k technickým účelům, pro rybáře, k otužování, ... Z vnitřní strany sudu jsou orientační... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Černý sud na dešťovou vodu je oproti zelenému sudu houževnatější, má pevnější stěnu a vyšší hmotnost. Je vyrobený z odolného, pružného polyethylenu.

Součástí sudu je víko. Součástí však není výpustní kohoutek. Ve spodní části sudu je ploška, ve které je možné vykroužit otvor a nasadit kohoutek. Vykružovací nástroj najdete v doporučených produktech na konci této stránky.

Sud je určený na sběr dešťové vody, k technickým účelům, pro rybáře, k otužování, ...

Z vnitřní strany sudu jsou orientační rysky po 50 l.

Pro otužování volte objem sudu minimálně 500 L (pro osoby do výšky cca 185 cm). V 750 L sudu se potopíte i s hlavou a v sudu o objemu 1000 L poslouží pro pohodlné otužování i 2 osob zároveň. Aby voda v sudu nezamrzala, vsypte do ní sůl.

Parametry:

- vnitřní průměr: 95 cm,

- vnější průměr: 102 cm,

- vnější průměr dna: 84 cm

- výška: 80 cm,

- hmotnost: 15 kg.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Benco
Objem 500 l
Materiál plastové
S kohoutkem ne
Barva černé
Tvar kulaté