BOSKY Green Barefoot, boso botky, zelené Ultralehká volnočasová obuv je vyvinuta speciálně pro relaxaci a aktivaci svalů chodidla. V této obuvi je dostatek volného místa pro vaše prsty, takže bota nohu nedeformuje a zachovává její přirozenou hybnost, čímž obuv imituje chůzi naboso. Pocitu „naboso“ je docíleno také tak, že Bosky jsou vybaveny přilnavým textilní svrškem, který kopíruje tvar nohy a flexibilní podešví, která se přizpůsobuje chodidlu a tím poskytuje pocit souznění s  terénem. Tato... Celý popis

Koupit za 1 047 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BOSKY Green Barefoot, boso botky, zelené
Ultralehká volnočasová obuv je vyvinuta speciálně pro relaxaci a aktivaci svalů chodidla. V této obuvi je dostatek volného místa pro vaše prsty, takže bota nohu nedeformuje a zachovává její přirozenou hybnost, čímž obuv imituje chůzi naboso.

Pocitu „naboso“ je docíleno také tak, že Bosky jsou vybaveny přilnavým textilní svrškem, který kopíruje tvar nohy a flexibilní podešví, která se přizpůsobuje chodidlu a tím poskytuje pocit souznění s  terénem. Tato obuv je vhodná pro lehké outdoorové aktivity jako i například boty do vody pro vodáky.

Materiál:

- vrchový materiál: textilie MESH 3D knit
- stélka: PU + MESH
- podešev: pryž

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Bennon
Barva černá
Materiál textil
Typ boty polobotky
Hmotnost 701 g
Barefoot ano