Berlingerhaus BH-2017

100 %
(1 hodnocení)

Se základní sadou nožů od značky Berlinger Haus obstojíte při každodenních kuchařských počinech. Díky doplnění ocílkou budete mít vždy postaráno o jejich skvělou kondici. Krásný a elegantní design, který je pro tuto značku už tradicí, je třešničkou na dortu. Na výrobu čepele nožů byla použita tradiční nerezová ocel. Aby se dosáhlo perfektní ostrosti, brousí se laserem. Drážky na čepelích usnadní krájení slabých plátků a sýrů, které se na ně nelep. Nože se příjemně drží v ruce a svou protiskluzovou... Celý popis

Koupit za 715 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Se základní sadou nožů od značky Berlinger Haus obstojíte při každodenních kuchařských počinech. Díky doplnění ocílkou budete mít vždy postaráno o jejich skvělou kondici. Krásný a elegantní design, který je pro tuto značku už tradicí, je třešničkou na dortu.

Na výrobu čepele nožů byla použita tradiční nerezová ocel. Aby se dosáhlo perfektní ostrosti, brousí se laserem. Drážky na čepelích usnadní krájení slabých plátků a sýrů, které se na ně nelep.

Nože se příjemně drží v ruce a svou protiskluzovou rukojetí umožňují rychlou a bezpečnou přípravu potravin. Kvalitní provedení sady umožňuje mytí v myčce, což oceníte nejen po přípravě nedělního oběda.

Sada nožů Velvet obsahuje:

- 1x kuchařský nůž s délkou 20 cm

- 1x Santoku nůž s délkou 17,5 cm

- 1x univerzální nůž s délkou 9 cm

- 1x ocílka.

Pěkné balení sady z ní dělá tip na dárek!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Berlingerhaus
Materiál nerezová ocel