Pekáč Strong Mold je velmi multifunkční díky možnosti používat jej v troubě i na jakémkoliv sporáku. Pevná konstrukce těla z tlakově litého hliníku, k němuž jsou v jednom kuse ulité také rukojeti je prakticky nezdeformovatelná a odolá bez problému vysokým teplotám. Tento velký pekáč Strong Mold můžete použít na jákemkoliv druhu sporáku anebo ho rovnou dát do trouby a to až do teploty 220°C. Do aroma víčka v poklici můžete nalít olej nebo třeba víno, které bude pomalu prokapávat do pekáče a Vaše... Celý popis

Koupit za 1 595 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pekáč Strong Mold je velmi multifunkční díky možnosti používat jej v troubě i na jakémkoliv sporáku. Pevná konstrukce těla z tlakově litého hliníku, k němuž jsou v jednom kuse ulité také rukojeti je prakticky nezdeformovatelná a odolá bez problému vysokým teplotám. Tento velký pekáč Strong Mold můžete použít na jákemkoliv druhu sporáku anebo ho rovnou dát do trouby a to až do teploty 220°C. Do aroma víčka v poklici můžete nalít olej nebo třeba víno, které bude pomalu prokapávat do pekáče a Vaše pokrmy tak budou vždy šťavnaté.
Doménou tohoto pekáče je především 3vrstvý titanový povrch charakteristický svou dokonalou nepřilnavostí. Připravované pokrmy se nepřipalují a díky tomu se pekáč velmi snadno čistí. Zároveň je vhodný pro zdravé vaření s minimem tuku nebo oleje. Vnitřní ani vnější vrstva neobsahují žádné škodliviny, výsledné pokrmy tak neztrácí svoje vitamíny.
Pekáč má konstrukci z litého hliníku, která vyniká vysokou stabilitou, pevností a perfektní tepelnou vodivostí. Nejen, že se rychle a rovnoměrně zahřeje po celém povrchu, velmi snadno také teplotu při vaření udržuje. Napomáhá tomu i sendvičové dno, které je navíc na vnější straně kulatě tvarované, takže můžete v pekáči vařit také na jakémkoliv sporáku i na indukci.
Poklice z tvrzeného skla a nerezové oceli v kvalitě 18/10 dobře přilne k tělu.
- 3vrstvý titanový povrch zaručuje vynikající nepřilnavost
- zdravé vaření, pečení i zapékání s minimem tuku
- prakticky nezničitelná konstrukce z litého hliníku
- zesílený horní okraj pro lepší odolnost vůči nárazům
- Turbo indukční sendvičové dno pro maximální efektivitu vaření
- sklonerezová poklice ze žáruvzdorného skla
- rukojeti ulité v jednom kusu s pekáčem, nelze je poškodit
- velmi vysoká teplotní odolnost
- vhodný na všechny druhy sporáků i do trouby (bez poklice 220°C, s poklicí 180°C)
- velmi snadná údržba díky nepřilnavému povrchu, stačí omýt vodou a houbičkou
- ideální pro každodenní pečení i zapékání v troubě nebo dušení a vaření na sporáku
- rozměry: 32,5 x 20,8 x 11 cm
- trouba: 220°C
- indukce: ano
- sklokeramika: ano
- plyn: ano
- elektřina: ano
- poklice: ano
- kolekce: Strong Mold Seria
- značka: BerlingerHaus
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Berlingerhaus
Materiál hliníkové
Hmotnost 2.21 kg