Filtrační kuličky Flowclear™ Polysphere jsou vysoce účinným a ekologickým způsobem, jak udržet čistou vodu tekoucí filtračním systémem nadzemních bazénů. Filtrační kuličky vypadají jako bavlněné koule, ale nenechte se tím oklamat. Nabízejí několik výhod a lze je použít ve všech stávajících pískových filtracích Bestway. Zvyšují účinnost vaší pískové filtrace snížením tlaku, což umožňuje vyšší průtok a delší životnost produktu. Filtrační kuličky jsou vyrobeny z lehčího materiálu. Ve skutečnosti se... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Filtrační kuličky Flowclear™ Polysphere jsou vysoce účinným a ekologickým způsobem, jak udržet čistou vodu tekoucí filtračním systémem nadzemních bazénů. Filtrační kuličky vypadají jako bavlněné koule, ale nenechte se tím oklamat. Nabízejí několik výhod a lze je použít ve všech stávajících pískových filtracích Bestway. Zvyšují účinnost vaší pískové filtrace snížením tlaku, což umožňuje vyšší průtok a delší životnost produktu. Filtrační kuličky jsou vyrobeny z lehčího materiálu. Ve skutečnosti se 500 gramů filtračních kuliček rovná 18 kilogramům písku. Nabízejí vynikající filtraci. Čisté a průzračné vody se dosáhne za kratší dobu než u pískové náplně. Filtrační kuličky jsou vyrobeny ze 100 % recyklovatelného a netoxického materiálu PET. Jsou dokonce omyvatelné ručně. Filtrační kuličky jsou skvělým způsobem, jak vylepšit svůj nadzemní bazén.

Materiál: 100 % PET
Vhodné pro všechny existující pískové filtrace společnosti Bestway®
500 g Flowclear™ Polysphere odpovídá 18 kg písku

Množství náplně Flowclear™ Polysphere je následující:
Písková filtrace; Hmotnost náplně při použití písku; Hmotnost náplně při použití FlowclearTM Polysphere
Bestway® 2 006 l/h; 8,5 kg; 240 g
Bestway® 3 785 l/h; 18 kg; 500 g
Bestway® 5 678 l/h; 25 kg; 700 g
Bestway® 7 571 l/h; 35 kg; 1 000 g

Parametry:
Poznámka: Náplň FlowclearTM Polysphere můžete použít také v jiných pískových filtracích, kde 28 g náplně FlowclearTM Polysphere nahradí 1 kg písku.
Snadné přenášení, manipulace a přeprava
Nízká hmotnost pro snadnou manipulaci
Vynikající výsledky a účinnost filtrace
Dlouhá životnost
Snadné ruční praní
Funkce protiproudu pískového filtru Bestway® není možná.
Snadná likvidace, netoxické
Obsah: 500 g Flowclear™ Polysphere
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bestway
Typ filtrační náplně
Hmotnost 0.5 kg