Čistá voda je základem pro bezpečnou vodu v bazénu. Aby byla zajištěna odpovídající úroveň čistoty vody, měli byste mít efektivní filtrační čerpadlo, ale to potřebuje vhodný filtr. Sada dvou kusů antibakteriálních filtrů Bestway typu VI, které se používají v Lay-Z SPA, zajišťuje čistou vodu a bezpečné koupání. Díky nim si můžete být jisti, že vaše čerpadlo pracuje správně a efektivně a zachytí i ty nejmenší nečistoty. Jedná se o papírový filtr o rozměrech 10,6 cm x 8 cm. Výměna je jednoduchá -... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čistá voda je základem pro bezpečnou vodu v bazénu. Aby byla zajištěna odpovídající úroveň čistoty vody, měli byste mít efektivní filtrační čerpadlo, ale to potřebuje vhodný filtr.

Sada dvou kusů antibakteriálních filtrů Bestway typu VI, které se používají v Lay-Z SPA, zajišťuje čistou vodu a bezpečné koupání. Díky nim si můžete být jisti, že vaše čerpadlo pracuje správně a efektivně a zachytí i ty nejmenší nečistoty. Jedná se o papírový filtr o rozměrech 10,6 cm x 8 cm. Výměna je jednoduchá - stačí odšroubovat horní kryt čerpadla, pak vytáhnout těsnění a vložit filtr Bestway. Pokud chcete vyčistit filtr od nečistot, lze to provést pomocí vysokotlaké vody.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bestway
Typ filtrační kartuše
Hmotnost 0.176 kg