V tomto bazénu Steel Pro MAX 56420 od Bestway si se svou rodinou a přáteli užijete spoustu zábavy. Je odolný a zároveň stylový a vytvoří na vaší zahradě nebo dvorku luxusní atmosféru. Stylový bazén má zpevněné stěny vyrobené z materiálu Tritech, třívrstvého laminovaného a odolného PVC s polyesterovou síťovinou. Jeho vysoce kvalitní ocelová konstrukce a zpevněné stěny zajišťují, že je nadzemní bazén vysoce stabilní a odolný. Dá se navíc snadno a rychle postavit. Stačí ho položit na rovný povrch,... Celý popis

Koupit za 5 600 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

V tomto bazénu Steel Pro MAX 56420 od Bestway si se svou rodinou a přáteli užijete spoustu zábavy. Je odolný a zároveň stylový a vytvoří na vaší zahradě nebo dvorku luxusní atmosféru.

Stylový bazén má zpevněné stěny vyrobené z materiálu Tritech, třívrstvého laminovaného a odolného PVC s polyesterovou síťovinou. Jeho vysoce kvalitní ocelová konstrukce a zpevněné stěny zajišťují, že je nadzemní bazén vysoce stabilní a odolný. Dá se navíc snadno a rychle postavit. Stačí ho položit na rovný povrch, sestavit celou konstrukci a poté bazén naplnit vodou. Díky vypouštěcímu ventilu můžete bazén kdykoliv snadno a rychle vypustit.

Elektrické filtrační čerpadlo je součástí oběhového systému, který udržuje vodu v bazénu čistou. Bazénové schůdky vám umožní bezpečně do bazénu sestoupit a zase se z něj dostat. Na jedné straně se navíc dají zvednout, takže na ně malé děti bez dozoru nebudou mít přístup. Přiložený kryt napomáhá udržovat vodu v bazénu v dobrém stavu, zatímco podložka chrání dno bazénu před spadenými větvičkami, ostrými kamínky a dalšími předměty, které by ho mohly poškodit. Pokud ho nepoužíváte, můžete bazén snadno rozložit a uskladnit nebo přepravovat.

Balení obsahuje 1 bazén, 1 filtrační čerpadlo, 1 bazénové schůdky, 1 filtrační kazetu, 1 kryt na bazén a 1 podložku pod bazén.

- Bazén:
- Objem (90 %): 10 250 l
- Rozměry: 366 x 122 cm (průměr x V)
- Pevný ocelový rám, odolný proti korozi
- Systém Seal & Lock pro bezpečné a pevné spoje
- Zpevněné třívrstvé stěny
- 3vrstvý vyztužovací popruh pro dodatečnou oporu stěn
- Mozaikový potisk vnitřních stěn a dna bazénu
- Vestavěný vypouštěcí ventil pro regulaci průtoku
- Opravná lepící záplata s možností aplikace pod vodou
- Filtrační čerpadlo:
- Kapacita čerpadla: 2006 l/h
- Napětí: 220–240 V~
- Bazénové schůdky:
- Materiál: ocelový rám a plastové schůdky
- Maximální nosnost: 150 kg
- Balení obsahuje:
- 1 x bazén
- 1 x filtrační čerpadlo
- 1 x bazénové schůdky
- 1 x kryt na bazén: průměr 370 cm
- 1 x podložka pod bazén: 396 x 396 cm (D x Š)
- 1 x filtrační kartuš (typ II)
- Bestway číslo položky: 56420
Zobrazit více

Parametry

Rozměry ⌀ 366 cm
Hloubka 122 cm
Tvar bazénu kruhové
Umístění nadzemní
Objem vody 10250 l
Výrobce Bestway
Nafukovací ne
Se schůdky ano
S krycí plachtou ano
Konstrukce rámové
Dekor šedé
Celoroční ne
S filtrací ano
Zobrazit více parametrů