Bazén Power Steel ™ s rozměry 3,66 mx 1,0 m od Bestway® je první volbou pro rodiny s dětmi, díky vynikající konstrukci ocelového rámu navržené pro maximální pevnost a odolnost. Po minimální jednoduché montáži je tento bazén tou správnou odpovědí pro Vaši potřebu osvěžit se v létě na zahradě. Power Steel je vyroben z 3-vrstvého materiálu Tritech ™, na jeho vnější straně je ratanová potisk a na spodní části najdete realistickou obkladovou potisk. Dalšími skvělými vlastnostmi jsou kovové rámy odolné... Celý popis

Koupit za 4 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bazén Power Steel ™ s rozměry 3,66 mx 1,0 m od Bestway® je první volbou pro rodiny s dětmi, díky vynikající konstrukci ocelového rámu navržené pro maximální pevnost a odolnost. Po minimální jednoduché montáži je tento bazén tou správnou odpovědí pro Vaši potřebu osvěžit se v létě na zahradě. Power Steel je vyroben z 3-vrstvého materiálu Tritech ™, na jeho vnější straně je ratanová potisk a na spodní části najdete realistickou obkladovou potisk.

Dalšími skvělými vlastnostmi jsou kovové rámy odolné vůči korozi a vypouštěcí ventil na regulaci průtoku, vhodný pro jednoduché vypuštění. Bazén je také vybaven systémem Seal & Lock System ™ pro bezpečné a připojení k potrubí. Je dodáván s filtračním čerpadlem Flowclear Skimatic ™ s průtokem 2 006 L / H, které udržuje vodu v bazénu vždy čistou a svěží. Kulatý tvar bazénu zajišťuje snadnou instalaci, vyšší stabilitu a méně plýtvání prostorem v důsledku toho, že bazén nevyžaduje boční podporu. Při správné údržbě Vám poskytne bazén Bestway Power Steel letní potěšení z koupání mnoho let.

Viz naše doplňkové příslušenství a vyberte si: síťky, filtrace, pumpy, schůdky nebo chlorové přípravky a jiné.

vlastnosti

- 3,66 mx 1,0 m

- Kapacita (90%): 9 150 L

- Snadná instalace

- Kovové rámy odolné vůči korozi

- Realistická ratanová potisk doplňuje Vaši zahradu pestrými medovými odstíny

- Hrubé 3-vrstvé boční stěny z polyesteru a PVC

- 3-vrstvý pás pro dodatečnou oporu

- Antibakteriální filtrační kazeta prodlužuje životnost a zajišťuje efektivní filtrování. Zabraňuje růstu řas, plísní a jiných bakterií

- Vestavěný vypouštěcí ventil pro snadné vypuštění bazénu po připojení ventilu na zahradní hadici (zahrnuje i adaptér)

- Extra odolné boční stěny jsou vyrobeny z Tritech ™, 3-vrstvého zesíleného materiálu s polyesterovým jádrem, které je obaleno dvěma vrstvami hrubého PVC materiálu. Toto vrstvení vytváří celkovou tloušťku 0,40-0,80 mm (16-32) 

obsah balení

- bazén

- žebřík

- filtrační pumpa

- Plachta na bazén

- Lepící opravná záplata

Technické parametry:
Průměr: 366 cm
Výška: 100 cm
Objem: 9 150 l
Zobrazit více

Parametry

Rozměry ⌀ 366 cm
Hloubka 100 cm
Tvar bazénu kruhové
Umístění nadzemní
Objem vody 9150 l
Výrobce Bestway
Nafukovací ne
Se schůdky ano
S krycí plachtou ne
Konstrukce rámové
Dekor ratanové
Celoroční ne
S filtrací ano
Zobrazit více parametrů