Bettinardi Queen B 11

0 %
(0 hodnocení)

Bettinardi Queen B11 putter Bettinardi Golf přichází z modelem QB11, který je expertně navržen pro hráče, kteří hledají tradičnější kompaktní mallet. Klasická hlava Queen B11 je vyrobena z jednoho kusu frézované nerezové oceli 303, která nabízí odolnější, reaktivnější a pevnější pocit putteru pro vynikající výkon. NOVÝ CARAMEL COPPER PVD FINISH Zcela nový finiš Caramel Copper PVD přináší estetický šarm, který doplňuje vlastnosti série Queen B. Tento úchvatný finiš nejen zvyšuje nadčasovou krásu... Celý popis

Koupit za 11 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bettinardi Queen B11 putter
Bettinardi Golf přichází z modelem QB11, který je expertně navržen pro hráče, kteří hledají tradičnější kompaktní mallet. Klasická hlava Queen B11 je vyrobena z jednoho kusu frézované nerezové oceli 303, která nabízí odolnější, reaktivnější a pevnější pocit putteru pro vynikající výkon.
NOVÝ CARAMEL COPPER PVD FINISH
Zcela nový finiš Caramel Copper PVD přináší estetický šarm, který doplňuje vlastnosti série Queen B. Tento úchvatný finiš nejen zvyšuje nadčasovou krásu každého modelu, ale je také extrémně odolný vůči opotřebení a odleskům, což optimalizuje vizuální indikace na greenech a poskytuje důvěru-inspirující vzhled při každém rozhodujícím puttu.
NEREZOVÁ...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bettinardi