Funkční a prostorná šedá taška přes rameno od značky BeUniq je ideální pro každodenní nošení. Taška je vyrobena z voděodolného materiálu a má odolný ramenní popruh, který je délkově nastavitelný. Ramenní popruh lze také odpojit a tašku nosit pomocí dvou delších nebo dvou kratších rukojetí. Taška má jednu hlavní komoru uzavíratelnou zipem, která nabízí velkorysý prostor pro vaše věci. Uvnitř této komory najdete menší kapsu na zip, vhodnou například na váš telefon, peněženku nebo brýle. Dno tašky... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Funkční a prostorná šedá taška přes rameno od značky BeUniq je ideální pro každodenní nošení. Taška je vyrobena z voděodolného materiálu a má odolný ramenní popruh, který je délkově nastavitelný. Ramenní popruh lze také odpojit a tašku nosit pomocí dvou delších nebo dvou kratších rukojetí.
Taška má jednu hlavní komoru uzavíratelnou zipem, která nabízí velkorysý prostor pro vaše věci. Uvnitř této komory najdete menší kapsu na zip, vhodnou například na váš telefon, peněženku nebo brýle. Dno tašky je zesílené pro lepší ochranu vašeho obsahu.
BeCool šedá taška přes rameno s černými popruhy je skvělým doplňkem pro vaše každodenní potřeby a zaručuje dlouhodobé používání díky kvalitnímu materiálu.
Zobrazit více

Parametry

Značka BeUniq
Určení pro ženy
Barva šedá
Materiál polyester