DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Uvedený rám lze přepravit pouze prostřednictvím České pošty, nebo Uloženky. Kliprám pro snadné zarámování Vašeho puzzle a jednoduchou výměnu motivu. Zavěsit lze na výšku i na šířku. Díky esteticky čistému bezrámovému provedení a neutrálnímu vzhledu jej lze aplikovat na stěnu jakéhokoliv interiéru aniž by narušil jeho styl. Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání puzzle a nedokončené puzzle na ní po zaklipování uchovávat. Rám se skládá z plexi skla... Celý popis

Koupit za 262 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Uvedený rám lze přepravit pouze prostřednictvím České pošty, nebo Uloženky.

Kliprám pro snadné zarámování Vašeho puzzle a jednoduchou výměnu motivu. Zavěsit lze na výšku i na šířku.

Díky esteticky čistému bezrámovému provedení a neutrálnímu vzhledu jej lze aplikovat na stěnu jakéhokoliv interiéru aniž by narušil jeho styl.

Zadní desku kliprámu lze použít rovnou jako podložku na skládání puzzle a nedokončené puzzle na ní po zaklipování uchovávat.

Rám se skládá z plexi skla o síle 1 mm se zabroušenými hranami a základní desky, která je na zadní straně opatřena dvěma úchyty na zavěšení na stěnu (na delší i kratší straně pro zavěšení na výšku nebo na šířku). Součástí výrobku je 10 kovových sponek, kterými se uchytí plexisklo k podložce. Plexisklo je chráněno snadno odstranitelnou krycí folií.

RÁM NA PUZZLE 70 x 50 cm JE VHODNÝ NAPŘ. PRO: - puzzle EDUCA 1000 dílků (68 x 48 cm) - puzzle TREFL a ZDEKO 1000 dílků (68 x 48 cm) - puzzle HEYE 1000 dílků (68 x 48 cm) - puzzle CASTORLAND 1000 a 1500 dílků (68 x 47 cm) - puzzle PIATNIK 1000 dílků (67,5 x 44,1 cm) - puzzle CLEMENTONI 1000 dílků (67,7 x 47,7 cm) - puzzle DINO 1000 dílků (66 x 47 cm) - puzzle SPIEL SPASS 1000 dílků (65 x 47,5 cm) Před koupí doporučujeme zkontrolovat rozměr puzzle (je uveden u každého výrobku), pro který chcete podložku použít, jelikož někteří výrobci vyrábí puzzle v průběhu let v mírně odlišných rozměrech.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Uvedený rám lze přepravit pouze prostřednictvím České pošty, nebo Uloženky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BFHM
Euroklip ano