Biante bavlněný šátek Sandra SA-337 Bílé puntíky na tmavě zeleném

0 %
(0 hodnocení)

Bavlněný šátek se vzorem bílých puntíků na tmavě zeleném podkladu. Je ušitý z kvalitního hustě tkaného 100% bavlněného plátna s certifikátem zdravotní nezávadnosti Oeko-Tex 100. Bavlněný šátek slouží jako módní doplněk a nesmí chybět v žádném šatníku. Je vhodný jak pro dámy, tak pro pány ke každodennímu nošení. Lze jej nosit nejen kolem krku, ale i jako pokrývku hlavy, stylově také doplní například sako, halenku, šaty, klobouk. V menších rozměrech jsou šátky vhodné pro děti i zvířecí mazlíčky :-) Potisk... Celý popis

Popis

Bavlněný šátek se vzorem bílých puntíků na tmavě zeleném podkladu. Je ušitý z kvalitního hustě tkaného 100% bavlněného plátna s certifikátem zdravotní nezávadnosti Oeko-Tex 100.
Bavlněný šátek slouží jako módní doplněk a nesmí chybět v žádném šatníku. Je vhodný jak pro dámy, tak pro pány ke každodennímu nošení. Lze jej nosit nejen kolem krku, ale i jako pokrývku hlavy, stylově také doplní například sako, halenku, šaty, klobouk. V menších rozměrech jsou šátky vhodné pro děti i zvířecí mazlíčky :-) Potisk bavlněné látky je jednostranný, rubová strana látky je bez potisku. Vyrábíme v naší šicí dílně Biante ve Veselí nad Moravou, nabízíme i rozměry na míru.
Zobrazit více

Parametry

Značka Biante
Materiál 100 % bavlna
Barva zelená