Dekorační závěs s kanafasovým vzorem oranžovo-bílých kostek o velikosti 1,5 x 1,5 cm. Je ušitý z oboustranné pestře tkané látky Rebeka o gramáži 160 g/m2 a složení z 55 % bavlny a 45 % polyesteru. Závěs Rebeka je určen především pro dekorační účely a pro běžné zastínění pokoje, nikoliv pro jeho úplné zatemnění. Závěs dodáváme kompletně obšitý, s našitou univerzální řasící stuhou RS-005 (š. 5 cm), která je vhodná pro uchycení na klasické žabky nebo závěsné háčky. Až doma se tak můžete rozhodnout,... Celý popis

Koupit za 593 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dekorační závěs s kanafasovým vzorem oranžovo-bílých kostek o velikosti 1,5 x 1,5 cm. Je ušitý z oboustranné pestře tkané látky Rebeka o gramáži 160 g/m2 a složení z 55 % bavlny a 45 % polyesteru. Závěs Rebeka je určen především pro dekorační účely a pro běžné zastínění pokoje, nikoliv pro jeho úplné zatemnění.
Závěs dodáváme kompletně obšitý, s našitou univerzální řasící stuhou RS-005 (š. 5 cm), která je vhodná pro uchycení na klasické žabky nebo závěsné háčky. Až doma se tak můžete rozhodnout, zda si závěs nařasíte – viz. detailní fotografie, nebo řasení nevyužijete a necháte si závěs rovný v plné šířce (délce). Nařasení je velmi jednoduché – stačí zatáhnout za stahovací šňůrky na konci závěsu. Nařasením dojde ke zkrácení šířky závěsu zhruba na polovinu, v závislosti na zvolené hustotě řasení, výška závěsu zůstává stejná.
Cena je za 1 kus závěsu. Chcete-li závěs na obě strany okna, objednejte 2 kusy. Uvedené rozměry variant jsou rozměry v rozvinutém (nenařaseném) stavu. Háčky a žabky na zavěšení nejsou součástí závěsu.
Nevyhovuje Vám ani jeden z námi nabízených rozměrů nebo způsobů uchycení závěsu? Rádi Vám ušijeme závěs podle Vašich představ a přesně na míru Vašeho okna.
Šijeme v našich šicích dílnách v ČR.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Biante
Barva Oranžová