Zatemňovací závěs v bronzově hnědé barvě, vyrobený z pevné oboustranné látky Blackout. Látka Blackout je tkaná ze 3 vrstev polyesterových vláken, které zajišťují až 90% zatemnění místnosti. Hustota vláken také velmi účinně tlumí hluk, zlepšuje akustické vlastnosti místnosti a zamezuje prostupu tepla dovnitř zatemněného prostoru. Mezi další přednosti látky patří její matný lesk, splývavost a celkový luxusní vzhled. Materiál je velmi jemný a příjemný na dotek a lze jej snadno řasit.  Závěs dodáváme... Celý popis

Koupit za 1 460 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zatemňovací závěs v bronzově hnědé barvě, vyrobený z pevné oboustranné látky Blackout. Látka Blackout je tkaná ze 3 vrstev polyesterových vláken, které zajišťují až 90% zatemnění místnosti. Hustota vláken také velmi účinně tlumí hluk, zlepšuje akustické vlastnosti místnosti a zamezuje prostupu tepla dovnitř zatemněného prostoru.
Mezi další přednosti látky patří její matný lesk, splývavost a celkový luxusní vzhled. Materiál je velmi jemný a příjemný na dotek a lze jej snadno řasit. 
Závěs dodáváme kompletně obšitý, s našitou univerzální řasící stuhou RS-005 (š. 5 cm), která je vhodná pro uchycení na klasické žabky nebo závěsné háčky. Až doma se tak můžete rozhodnout, zda si závěs nařasíte – viz. detailní fotografie, nebo řasení nevyužijete a necháte si závěs rovný v plné šířce (délce). Nařasení je velmi jednoduché – stačí zatáhnout za stahovací šňůrky na konci závěsu. Nařasením dojde ke zkrácení šířky závěsu zhruba na polovinu, v závislosti na zvolené hustotě řasení, výška závěsu zůstává stejná.
Cena je za 1 kus závěsu. Chcete-li závěs na obě strany okna, objednejte 2 kusy. Uvedené rozměry variant jsou rozměry v rozvinutém (nenařaseném) stavu. Háčky a žabky na zavěšení nejsou součástí závěsu.
Nevyhovuje Vám ani jeden z námi nabízených rozměrů nebo způsobů uchycení závěsu? Rádi Vám ušijeme závěs podle Vašich představ a přesně na míru Vašeho okna.
Šijeme v našich šicích dílnách v ČR.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Biante
Barva Hnědá