Bibs bryndák Sage

0 %
(0 hodnocení)

BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků od roku 1978. Kromě dudlíků BIBS nabízí také pestrý prémiový sortiment pro nejmenší děti v minimalistickém skandinávském designu a široké barevné paletě. Všechny BIBS produkty jsou garancí nejvyšší kvality dětského sortimentu.  Bryndáčky BIBS byly navrženy tak, aby vyhovovaly především nejmenším členům rodiny. Samozřejmostí je dokonale propracovaný každý detail:  Anatomický tvar  Děti potřebují mít při krmení volný pohyb rukou, aby... Celý popis

Koupit za 332 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků od roku 1978. Kromě dudlíků BIBS nabízí také pestrý prémiový sortiment pro nejmenší děti v minimalistickém skandinávském designu a široké barevné paletě. Všechny BIBS produkty jsou garancí nejvyšší kvality dětského sortimentu. 
Bryndáčky BIBS byly navrženy tak, aby vyhovovaly především nejmenším členům rodiny. Samozřejmostí je dokonale propracovaný každý detail: 
Anatomický tvar 
Děti potřebují mít při krmení volný pohyb rukou, aby se necítili omezovány. BIBS bryndák je proto mezi rameny zúžený, perfektně sedne i kolem krku a děťátku nepřekáží v pohybu. 
Zapínání
BIBS myslel také na to, aby se dětské vlásky při zapínání bryndáčku nezachytávaly. Proto se inspiroval klasickými dětskými dupačkami a umístil zapínání vpředu, kde se s ním jednoduše manipuluje. Bryndák má tři různé velikosti zapínání. 
Klokaní kapsa
Praktický tvar bryndáčku zachycuje kousky padajícího jídla a pomáhá tak udržet dětské oblečení déle čisté. Některé děti využívají kapsu i na odkládání malých snacků a postupně je díky bryndáčku papají vedle hry. 
Roztomilé detaily 
Hezkým detailem jsou čtyři drobná srdíčka, která zdobí právě místo, kde se bryndáček zapíná. 
Materiál 
Bryndáčky jsou díky pečlivě zvolenému materiálu lehké a pohodlné, dostatečně měkké na to, aby děťátko netlačily při opírání se o stůl a zároveň dostatečně pevné, aby se při pohybu nevlnily a nevypadávaly z nich kousky jídla. 
Složení
100% potravinářský TPU
100% bez BPA a ftalátů 
100% recyklovatelné 
Čištění
Bryndáčky se snadno čistí a jsou dobře odolné vůči olejům, tukům a potravinářským barvivům. Je možné je mýt v myčce na nádobí i při vyšších teplotách s použitím čisticích prostředků. 
Balení
Bryndáčky jsou baleny v pěkné dárkové BIBS krabičce, jejíž jednotlivé části nejsou slepeny, takže obal je snadné rozebrat a správně recyklovat. 
Navrženo a vyrobeno v Dánsku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bibs
Barva zelené
Materiál 90% bavlna 10% polyester