Řetízek na nohu z chirurgické oceli, dvojřadý s přívěsky - srdce, zirkon. Vyjádřete se tímto jemným řetízkem na nohu z chirurgické oceli s klasickým dvojřadým motivem srdce a zirkonu. Tento řetízek na nohu je vyroben z jemné chirurgické oceli pro maximální pohodlí a je také antialergický! Díky malé velikosti se skvěle hodí pro každou příležitost nebo k jakémukoli oblečení a zapínání na karabinku zaručuje, že se Vám řetízek při chůzi nerozepne. Ať už chcete svému vzhledu dodat styl, nebo jen chcete... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Řetízek na nohu z chirurgické oceli, dvojřadý s přívěsky - srdce, zirkon.
Vyjádřete se tímto jemným řetízkem na nohu z chirurgické oceli s klasickým dvojřadým motivem srdce a zirkonu. Tento řetízek na nohu je vyroben z jemné chirurgické oceli pro maximální pohodlí a je také antialergický! Díky malé velikosti se skvěle hodí pro každou příležitost nebo k jakémukoli oblečení a zapínání na karabinku zaručuje, že se Vám řetízek při chůzi nerozepne. Ať už chcete svému vzhledu dodat styl, nebo jen chcete něco, čím můžete předvést svůj jedinečný smysl pro módu - tento doplněk je pro vás ideální!
Návod k použití: Nerezová ocel je tvrdý a extrémně odolný materiál, který vzdoruje poškrábání, korozi a ušpinění. Má dlouhou životnost, je odolná vůči sladké a slané vodě. Šperky z nerezové oceli jsou vhodné i pro alergiky, kteří nesnesou běžné kovy. Nerezová ocel nereaguje s tělními tekutinami, proto se žádné složky kovu neuvolňují do kůže. Pro své vlastnosti bývá někdy nazývána materiálem 21. století. Tento výrobek neobsahuje těžké kovy.

 

Obvod řetízku: 26 cm (21 cm + 5 cm prodloužení), tloušťka 1 mm
Průměr zirkonu: 0,5 cm
Rozměr srdce: výška 0,5 cm, šířka v nejširším místě 0,6 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Biju
Materiál chirurgická ocel