Biju Řetízek na nohu z chirurgické oceli, trojitý s kuličkami 2002306

100 %
(1 hodnocení)

Řetízek na nohu z chirurgické oceli, trojitý s kuličkami. Vyjádřete se tímto jemným řetízkem na nohu z chirurgické oceli s trojitým motivem drobných kuliček. Tento řetízek na nohu je vyroben z jemné chirurgické oceli pro maximální pohodlí a je také antialergický! Díky malé velikosti se skvěle hodí pro každou příležitost nebo k jakémukoli oblečení a zapínání na karabinku zaručuje, že se Vám řetízek při chůzi nerozepne. Ať už chcete svému vzhledu dodat styl, nebo jen chcete něco, čím můžete předvést... Celý popis

Popis

Řetízek na nohu z chirurgické oceli, trojitý s kuličkami.
Vyjádřete se tímto jemným řetízkem na nohu z chirurgické oceli s trojitým motivem drobných kuliček. Tento řetízek na nohu je vyroben z jemné chirurgické oceli pro maximální pohodlí a je také antialergický! Díky malé velikosti se skvěle hodí pro každou příležitost nebo k jakémukoli oblečení a zapínání na karabinku zaručuje, že se Vám řetízek při chůzi nerozepne. Ať už chcete svému vzhledu dodat styl, nebo jen chcete něco, čím můžete předvést svůj jedinečný smysl pro módu - tento doplněk je pro vás ideální!
Návod k použití: Nerezová ocel je tvrdý a extrémně odolný materiál, který vzdoruje poškrábání, korozi a ušpinění. Má dlouhou životnost, je odolná vůči sladké a slané vodě. Šperky z nerezové oceli jsou vhodné i pro alergiky, kteří nesnesou běžné kovy. Nerezová ocel nereaguje s tělními tekutinami, proto se žádné složky kovu neuvolňují do kůže. Pro své vlastnosti bývá někdy nazývána materiálem 21. století. Tento výrobek neobsahuje těžké kovy.

 

Obvod řetízku: 26 cm (21 cm + 5 cm prodloužení), tloušťka 1 mm
Průměr kuličky: 2 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Biju
Materiál chirurgická ocel