Představujeme dokonalý doplněk pro každého módního jedince - náš řetízek na nohu z chirurgické oceli. Tento řetízek na nohu je vyroben z vysoce kvalitní hypoalergenní chirurgické oceli a je nejen stylový, ale také šetrný k vaší pokožce. Tento modní doplněk dodá každému oblečení nádech sofistikovanosti a ostrosti. Ať už chcete obléknout běžný vzhled, nebo dodat šmrnc outfitu pro zvláštní příležitost, tento řetízek na nohu vás jistě zaujme. Nespokojte se s obyčejnými šperky a vylepšete svůj styl naším... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Představujeme dokonalý doplněk pro každého módního jedince - náš řetízek na nohu z chirurgické oceli. Tento řetízek na nohu je vyroben z vysoce kvalitní hypoalergenní chirurgické oceli a je nejen stylový, ale také šetrný k vaší pokožce. Tento modní doplněk dodá každému oblečení nádech sofistikovanosti a ostrosti. Ať už chcete obléknout běžný vzhled, nebo dodat šmrnc outfitu pro zvláštní příležitost, tento řetízek na nohu vás jistě zaujme. Nespokojte se s obyčejnými šperky a vylepšete svůj styl naším úžasným řetízkem na nohu z chirurgické oceli ještě dnes!
 

Návod k použití: Nerezová ocel je tvrdý a extrémně odolný materiál, který vzdoruje poškrábání, korozi a ušpinění. Má dlouhou životnost, je odolná vůči sladké a slané vodě. Šperky z nerezové oceli jsou vhodné i pro alergiky, kteří nesnesou běžné kovy. Nerezová ocel nereaguje s tělními tekutinami, proto se žádné složky kovu neuvolňují do kůže. Pro své vlastnosti bývá někdy nazývána materiálem 21. století. Tento výrobek neobsahuje těžké kovy.

 

Obvod řetízku: 22 cm + 6 cm
Průměr kuličky: 3 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Biju
Materiál chirurgická ocel