Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Nápoje a potraviny  >  Biopotraviny  >  Natrurgreen Kakao instantní 400 g BIO

Natrurgreen Kakao instantní 400 g BIO

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kakaový nápoj v prášku v biokvalitě slazený třtinovým cukrem. Neobsahuje lepek, laktózu ani cholesterol, je 100% rostlinného původu. Složení: Částečně odtučněný kakaový prášek* (50%), třtinový cukr* , sójový lecitin, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství Návod k přípravě: Rozpusťte 1 – 2 lžíce ve sklenici teplého či studeného sojového, ovesného nebo rýžového nápoje, popř. mléka, dobře p...

Všechny nabídky pro Natrurgreen Kakao instantní 400 g BIO

Kakao instantní 400g BIO NATURGREEN

Kakao instantní 400g BIO NATURGREEN - Kakaový nápoj v prášku v biokvalitě slazený třtinovým cukrem. Neobsahuje lepek, laktózu ani cholesterol, je 100% rostlinného původu.



Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Kakao instantní 400 g BIO NATURGREEN

Kakaový nápoj v prášku slazený třtinovým cukrem. Neobsahuje lepek, laktózu ani cholesterol, je 100% rostlinného původu. Vychutnejte si ho v biokvalitě.



Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

NaturGreen Kakao instantní BIO 400g

Kakao instantní 400 g BIO NATURGREEN Kakaový nápoj v prášku slazený třtinovým cukrem. Neobsahuje lepek, laktózu ani cholesterol, je 100% rostlinného původu. Vychutnejte si ho v biokvalitě.



Informace v obchodě
Do 3 dnů
Do obchodu

Parametry Natrurgreen Kakao instantní 400 g BIO

Výrobce Naturgreen
Druh Ochucovadla a sladidla

Podobné produkty

Podobné fráze: