Uzavíratelné ZIP sáčky známé také jako Zipper sáčky nebo Zip-Lock sáčky v rozměru 5 cm x 7 cm  v balení po 100 kusech. Sáčky jsou vyrobeny z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu a jsou vhodné k uschování všeho s omezenou trvanlivostí či silnou vůní.  Polyetylenové ZIP sáčky se velmi snadno můžete otevírat a uzavírat a to hlavně díky tzv. "ZIP uzavírání". Využít je můžete pro uchovávání či přenášení různých druhů předmětů jako jsou malé součástky, sypké směsi, šperky či aromatické bylinky... Celý popis

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Uzavíratelné ZIP sáčky známé také jako Zipper sáčky nebo Zip-Lock sáčky v rozměru 5 cm x 7 cm  v balení po 100 kusech. Sáčky jsou vyrobeny z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu a jsou vhodné k uschování všeho s omezenou trvanlivostí či silnou vůní. 

Polyetylenové ZIP sáčky se velmi snadno můžete otevírat a uzavírat a to hlavně díky tzv. "ZIP uzavírání". Využít je můžete pro uchovávání či přenášení různých druhů předmětů jako jsou malé součástky, sypké směsi, šperky či aromatické bylinky nebo čaje. Sáčky po uzavření ochraňují před vlhkostí, odřením, vysypáním či úniku pachů. 

ZIP sáčky mají atest pro kontakt s potravinami. Hledáte jiné nádoby či schovky na konopí a marihuanu? Pak si určitě prohlédněte celou nabídku našeho online smokeshopu s kuřáckými potřebami. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Black Leaf
Značka Black Leaf