DŘEVĚNÁ SVATEBNÍ KNIHA HOSTŮ OTISK  Díky této svatební knize hostů si můžete připomínat Váš svatební den a nezapomenutelné okamžiky již po celý společný život. Umožněte svatebčanům Vám originálním způsobem popřát a vytvořte si tak jedinečné fotoalbum obohacené o vzkazy Vašich nejbližších.   Svatební knihu hostů můžete využít přímo na Vašem svatebním dni, poprosíte svatebčany, aby využili svoji kreativitu a do Vaší knihy zapsali jedinečné vzkazy, rady a motta do Vašeho společného života. Pokud... Celý popis

Koupit za 1 070 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DŘEVĚNÁ SVATEBNÍ KNIHA HOSTŮ OTISK

 Díky této svatební knize hostů si můžete připomínat Váš svatební den a nezapomenutelné okamžiky již po celý společný život. Umožněte svatebčanům Vám originálním způsobem popřát a vytvořte si tak jedinečné fotoalbum obohacené o vzkazy Vašich nejbližších.

 

Svatební knihu hostů můžete využít přímo na Vašem svatebním dni, poprosíte svatebčany, aby využili svoji kreativitu a do Vaší knihy zapsali jedinečné vzkazy, rady a motta do Vašeho společného života. Pokud budete mít na svatbě i fotokoutek mohou Vám svatebčané zároveň do knihy připojit fotografie.

Svatební knihu můžete také využít jako svatební fotoalbum a vlepit do ní fotografie z Vašeho svatební dne.

  

 

JAK LEPIT FOTOGRAFIE

Fotografie můžete do svatební knihy lepit pomocí fotorůžků, speciálního lepidla na fotografie nebo pomocí fotopodlepek. Pokud budete do svatební knihy lepit fotografie různých formátů, docílíte tak ve výsledku zajímavého vzhledu alba.

 

 

VÝBĚR PAPÍRU 

Každá svatební kniha má uvnitř 30 listů tvrdého papíru (220g), kniha má tedy 60 stránek. Na výběr je černý nebo bílý vnitřní papír.

  

 JAK OBJEDNAT 

- vyberte barvu vnitřního papíru

- do textového pole "Zde napište text" napište jména, příjmení a datum svatby

 

DOBA DODÁNÍ

Před zahájením výroby Vám emailem zašleme grafický návrh k odsouhlasení.

Standardně je zboží odesíláno do 5 pracovních dnů od schválení grafického návrhu.

 

Pokud součástí naší nabídky není právě to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Bude-li to v našich možnostech rádi realizujeme i Vaše individuální přání.
Zobrazit více