Brankářská vesta BLINDSAVE je nejlepší ochranou pro hruď brankáře. Střely jsou v dnešní době silnější a bolestivější. Dvouvrstvý systém a kombinací kvalitního materiálu vám pomůže hrát v pohodlí a zaroveň být dobře chráněn před nepříjemnými následky střel. Nadloktí a části po stranách těla jsou dobře pokryty, protože toto jsou nejcitlivější místa. Vesta váží pouhých 500 gramů. Části ochranných vrstev jsou uspořádány tak, že žádným způsobem neomezuje váš pohyb, ale stále poskytují plnou ochranu.... Celý popis

Koupit za 3 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brankářská vesta BLINDSAVE je nejlepší ochranou pro hruď brankáře. Střely jsou v dnešní době silnější a bolestivější.
Dvouvrstvý systém a kombinací kvalitního materiálu vám pomůže hrát v pohodlí a zaroveň být dobře chráněn před nepříjemnými následky střel. Nadloktí a části po stranách těla jsou dobře pokryty, protože toto jsou nejcitlivější místa. Vesta váží pouhých 500 gramů.
Části ochranných vrstev jsou uspořádány tak, že žádným způsobem neomezuje váš pohyb, ale stále poskytují plnou ochranu.
Na vnitřní straně vesty je použit takový materiál, který nedráždí a poskytuje příjemný kontakt s vaší pokožkou. Tato vesta má další unikátní a inovativní funkce, míček se od vesty neodrazí mimo dosah brankáře tak tvrdě a rychle.
Když se míček dotkne vesty, vesta absorbuje jeho energii a tím dojde ke snížení rychlosti a pomalejšímu odrazu od brankáře.
To vám umožní jej zachytit snadněji s rukama a nemusíte po něm skočit a vyhnete se následkům tvrdého dopadu na plochu hřiště. Ale je tu toho víc. Tato gólmanská vesta má další unikátní a inovativní funkci - rebound control. Což znamená, že míček se neodrazí zpět z vašeho těla tak tvrdě a rychle.
 
Když míč dopadne na vestu tak se pomalu utopí v horní ochranné vrstvě a tím ztrácí rychlost, díky čemuž se vrací pomaleji do hřiště.Tento specifický materiál, který se používá ke snížení zpětného účinku může být tvrdší při nízkých teplotách, ale žádný strach, jakmile je držen v běžných podmínkách obnoví svou normální hustotu.
Materiál je velmi odolný a nepřijímá žádné škody od skládání, umývání nebo zmrazení.
 Vlastnosti:

nový design s vylepšenou ochranou a pohodlím
vestavěné ochranné vrstvy, které se přizpůsobují pohybu brankáře
Rebound nová generace technologie kontroly odrazu - ochrana dvou vrstev snižuje odrazovou rychlost míče a pomáhá tak kontrolovat odrazy
polstrování je pružnější a přizpůsobuje se tělu brankáře, jakmile dosáhne optimální teploty 36,5°C
prémiová odlehčená vesta vyrobená v Evropě

 
Zobrazit více