Blindsave X Goalie Pants

100 %
(3 hodnocení)

Nejlepší brankářské kalhoty na světe. V Blindsave neustále pracují na vývoji brankářského vybavení.  Brankářské kalhoty "X" mají nové funkce, které uspokojí i ty nejnáročnější brankáře. Brankářské kalhoty jsou bezpochyby nejdůležitější vybavení pro florbalové brankáře - musí být pohodlné a musí poskytovat vynikající ochranu. Poprvé v historii mají brankářské kalhoty zabudovanou technologii kontroly odskoku REBOUND, která vám účinně pomůže zachránit odskočené záběry! Brankářské kalhoty "X" jsou vyrobeny... Celý popis

Koupit za 6 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nejlepší brankářské kalhoty na světe.
V Blindsave neustále pracují na vývoji brankářského vybavení. 
Brankářské kalhoty "X" mají nové funkce, které uspokojí i ty nejnáročnější brankáře.
Brankářské kalhoty jsou bezpochyby nejdůležitější vybavení pro florbalové brankáře - musí být pohodlné a musí poskytovat vynikající ochranu.
Poprvé v historii mají brankářské kalhoty zabudovanou technologii kontroly odskoku REBOUND, která vám účinně pomůže zachránit odskočené záběry!
Brankářské kalhoty "X" jsou vyrobeny z materiálů nové generace pro zajištění prvotřídní kvality a pohodlí. Jsou navrženy tak, aby brankář vypadal ještě větší a kompletně zakrývaly všech 5 míst pro střely v brance.
Jedinečný střih v rozkroku brání gólům mezi nohami.
Vylepšený tvar brankářských kalhot je dělá flexibilnějšími a poskytuje maximální volnost pohybu.
Nové kalhoty jsou vyrobeny z prvotřídních lehkých materiálů a mají integrovaný ventilační systém pro zajištění vysoké úrovně pohodlí.
Vlastnosti:

vestavěné tlumení odskoku REBOUND
integrovaný ventilační systém
prémiové lehké materiály
brankářský střih - způsobí, že vypadáte v síti skvěle
tkaniny nové generace
Zobrazit více