Blindsave X Padded Gloves

100 %
(2 hodnocení)

Brankářské rukavice BLINDSAVE "X" Padded Gloves jsou vyrobeny pro zlepšení výkonu brankáře a nabízejí pohodlí, které potřebují. Rukavice jsou lehké, prodyšné a na dlani je použitý speciální lepivý materiál používaný na rukavicích pro americký fotbal. Jedinečná "BAT" technologie ochrany prstů. Materiál se zahřátím přizpůsobí rukám. Rukavice Blindsave pomáhají zlepšit brankářův výkon na hřišti. Výhody BLINDSAVE brankářských rukavic: Dlaňová rukavice je vyrobena z tenké gumy, která zaručuje dokonalou... Celý popis

Koupit za 1 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brankářské rukavice BLINDSAVE "X" Padded Gloves jsou vyrobeny pro zlepšení výkonu brankáře a nabízejí pohodlí, které potřebují.
Rukavice jsou lehké, prodyšné a na dlani je použitý speciální lepivý materiál používaný na rukavicích pro americký fotbal.
Jedinečná "BAT" technologie ochrany prstů. Materiál se zahřátím přizpůsobí rukám.
Rukavice Blindsave pomáhají zlepšit brankářův výkon na hřišti.
Výhody BLINDSAVE brankářských rukavic:
Dlaňová rukavice je vyrobena z tenké gumy, která zaručuje dokonalou kontrolu míče. Zároveň je dlaňová část dostatečně silná, aby udržela ruce v bezpečí, a to i při nejtvrdších střelách.
 
Excelentní kontrola míčku

Přední strana rukavic je vyrobena z jedinečného materiálu používaného v americkém fotbalu. Speciální technologie OHC (one-handed catch) zajišťuje vynikající kontrolu míče.

Pohodlí

Velmi lehká a elastická tkanina na zadní straně ruky zaručuje vysokou úroveň pohodlí.
BAT technologie - tenká ochrana fungující na principu zahřátí tělesnou teplotou.
Malé otvory na straně dlaně zajišťují příjemný proud vzduchu a pomáhají při přehřátí.

Ochrana

Speciální gumová vrstva na dlaních a prstech z OHC chrání ruce před silnými údery míčku.

 
 
 
Zobrazit více