Elektrický vytírací mop s LED světlem pro vysavače Dyson V7 V8 V10 V11 V15   Čisticí hlavice s LED světlem a motorizovaným mokrým válcem který důkladně myje podlahu a zachycuje tekutiny, nečistoty a odolné skvrny. Ty jsou poté při každé otáčce z válce průběžně odsávány.     Hlavice obsahuje dvě nádržky a to na čistou a na špinavou vodu, proto je výsledný efekt úklidu oproti podobným přístrojům jen s jednou nádržkou, opravdu výborný.      Hubice je opatřena LED světlem, pro lepší viditelnost... Celý popis

Koupit za 3 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrický vytírací mop s LED světlem pro vysavače Dyson V7 V8 V10 V11 V15

 

Čisticí hlavice s LED světlem a motorizovaným mokrým válcem který důkladně myje podlahu a zachycuje tekutiny, nečistoty a odolné skvrny. Ty jsou poté při každé otáčce z válce průběžně odsávány.

 

 

Hlavice obsahuje dvě nádržky a to na čistou a na špinavou vodu, proto je výsledný efekt úklidu oproti podobným přístrojům jen s jednou nádržkou, opravdu výborný. 

 

 

Hubice je opatřena LED světlem, pro lepší viditelnost nečistot.

  

video

Hlavice je určena především na úklid tvrdých - rovných podlah, jako je plovoucí podlaha, linoleum, hladká dřevěná podlaha atp. Méně vhodná je pak na nerovné - hrbolaté podlahy, jako je kamenná a spárovaná dlažba, nerovné parkety atp.

Zařízení obsahuje filtr, který chrání motor vysavače před možným vniknutím vody.

Hubice je vhodná k akumulátorovým vysavačům Dyson V7, V8, V10, V11 a V15.

Rozměry:

25 x 17 x 10 cm

Výrobce: BMK

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BMK