Boccia titanové 0505-07

100 %
(1 hodnocení)

BOCCIA TITANIUM 0505-07 Náušnice Náušnice ve tvaru širších kroužků. Část náušnice je leštěná a část ve zlaceném provedení. Materiál šperku je antialergický titan. Hezký a praktický vzor. Rozměry: 13 x 5 x 2,5 mm. Titan je šedý až stříbřitě bílý, lehký a tvrdý kov. Ve šperkařství a hodinářství je rozšířený především pro svou ANTIALERGIČNOST-nízkou váhu a tím i celkově příjemný k nošení.Vyznačuje se mimořádnou chemickou stálostí - je zcela netečný k působení vody a atmosférických plynů a odolává působení... Celý popis

Koupit za 2 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BOCCIA TITANIUM 0505-07 Náušnice
Náušnice ve tvaru širších kroužků. Část náušnice je leštěná a část ve zlaceném provedení. Materiál šperku je antialergický titan. Hezký a praktický vzor.
Rozměry: 13 x 5 x 2,5 mm.
Titan je šedý až stříbřitě bílý, lehký a tvrdý kov. Ve šperkařství a hodinářství je rozšířený především pro svou ANTIALERGIČNOST-nízkou váhu a tím i celkově příjemný k nošení.Vyznačuje se mimořádnou chemickou stálostí - je zcela netečný k působení vody a atmosférických plynů a odolává působení většiny běžných minerálních kyselin i roztoků alkalických hydroxidů. V současnosti je titan preferován zejména pro fyzikálně-chemické vlastnosti, mechanickou pevnost a dobrou korozivzdornost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boccia
Materiál titan
Určení pro ženy
Typ zapínání na klips