Víno, siřičitany. Neuvádí se. O produktu Slastný jednoodrůdový bílý sekt Prestige Chardonnay Brut nechává plně vyniknout dokonalé chuti proslulé odrůdy pravého šampaňského. Nápoj nabízí elegantní vůni s bohatým aroma ovocných sadů a s tóny bílých květů na pozadí. Má hebkou, šťavnatou chuť po sušeném ovoci a zlatavě žlutou barvu s jemnou perličkou. Byl připraven tradiční metodou kvašení v láhvi, kde zrál 15 - 18 měsíců. Obsah alkoholu činí 13 % objemu. Produkt je původem z České republiky. O... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Víno, siřičitany.

Neuvádí se.

O produktu

Slastný jednoodrůdový bílý sekt Prestige Chardonnay Brut nechává plně vyniknout dokonalé chuti proslulé odrůdy pravého šampaňského. Nápoj nabízí elegantní vůni s bohatým aroma ovocných sadů a s tóny bílých květů na pozadí. Má hebkou, šťavnatou chuť po sušeném ovoci a zlatavě žlutou barvu s jemnou perličkou. Byl připraven tradiční metodou kvašení v láhvi, kde zrál 15 - 18 měsíců. Obsah alkoholu činí 13 % objemu. Produkt je původem z České republiky.

O výrobci

Bohemia Sekt je jeden z největších výrobců lihovin ve střední a východní Evropě. Dnes značka ročně prodá kolem 10 milionů lahví a vyváží do více než 30 zemí po celém světě. Nápoje pochází ze Starého Plzence, z budovy bývalého pivovaru, který se v roce 1942 změnil na vinné sklípky. Za svou kvalitu vděčí nemalou měrou francouzskému enologovi Louisovi Girardotovi, který do Česka přivezl speciální druh kvasinek z oblasti Champagne a dokonalou znalost výroby sektů.

Zajímavost

Označení brut nesou šumivá vína, která obsahují maximálně 12 gramů zbytkového cukru na 1 litr. Co se týče názvu sekt, ten označuje šumivé nápoje vyrobené kvašením vína. Základní suroviny přitom musí splňovat podmínky jakostních vín. Tlak oxidu uhličitého v hotových sektech musí být minimálně 0,35 MPa.

Doporučení

Bohemia Sekt Prestige Chardonnay Brut v dárkovém balení je ideální pozornost, která jistě velice potěší všechny znalce šumivých vín.

 Upozornění

Produkt není určen zákazníkům mladším 18 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bohemia Sekt
Objem 0.75 l
Značka Bohemia Sekt
Barva bílá
Obsah alkoholu 12.5 %
Obsah cukru suché
Odrůda chardonnay
Ročník 2013
Druh balení holá láhev
Cuvée ano
Zobrazit více parametrů