Bohman Velocifero Extreme

93 %
(2 hodnocení)

Elektrická koloběžka Velocifero Extreme CZECH LIMITED EDITION Hitem dnešní doby jsou elektrokoloběžky, jak na cesty do práce, tak v rámci volnočasové zábavy. Elektrická koloběžka Velocifero Extreme CZECH LIMITED EDITION je vhodná do města,ale i do terénu. Vyjeďte v českých barvách! Na jedno nabití ujede až 45km. Doba nabíjení baterie Panasonic je 5 až 6 hodin, jedná se o 48V 10000mAh. Baterie je vyjímatelná i vyměnitelná. Nosnost je až 120kg. Můžete jezdit rychlostí až 25 km/h díky 500W motoru.... Celý popis

Koupit za 21 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elektrická koloběžka Velocifero Extreme CZECH LIMITED EDITION

Hitem dnešní doby jsou elektrokoloběžky, jak na cesty do práce, tak v rámci volnočasové zábavy. Elektrická koloběžka Velocifero Extreme CZECH LIMITED EDITION je vhodná do města,ale i do terénu. Vyjeďte v českých barvách!

Na jedno nabití ujede až 45km. Doba nabíjení baterie Panasonic je 5 až 6 hodin, jedná se o 48V 10000mAh. Baterie je vyjímatelná i vyměnitelná.

Nosnost je až 120kg. Můžete jezdit rychlostí až 25 km/h díky 500W motoru. Kopce pro ni nejsou problém, poradí si i s 15°stoupáním. Terénem vás provezou 11 palcové dušové pneumatiky, které jsou velice odolé vůči poškození.

Na výběr máte 3 režimy jízdy, eko - komfort - sport. Pro nejdelší jízdu je vhodný režim eko, pro nejefektivnější poměr doba/výkon režim komfort a na zábavu, nebo když spěcháte režim sport, kdy rychlost dosahuje 25 km/h. Elektrokoloběžka je vybavena tempomatem, rekuperací, LED osvětlením a opěrným stojánkem. Je možné ji využít i jako klasickou koloběžku.

Tento model je vybaven trojitým brzdovým systémem s dvojicí kotoučových brzd a elektrickou brzdou. Vše můžete sledovat či nastavit na palubním počítači. Výška řídítek je 118cm a šířka 48cm.

Konstrukce koloběžky je skládací, což určitě oceníte při přenášení nebo skladování. Hmotnost je 28kg a je vyrobena z legované oceli a má gumovou platformou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bohman
Výkon 500 W
Hmotnost 28 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 25 km/h
Dojezd 45 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 10000 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Barva zelené
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty