Boners Classic Cocksling

82 %
(12 hodnocení)

- Měkčí natahovací materiál - Silná erekce a natahovač koulí - Pohodlný na nošení Natahovač koulí Boners Cocksling přiláká všechnu pozornost k tvému penisu. Neustálým natažením dosáhneš provokativnějšího vzhledu. Tím, že jsou penis a koule dlouhodobě natažené, tak mírně natečou, což znamená, že do nich proudí více krve. Spolu s vyšším průtokem bude penis více citlivý na doteky. Erekční kroužek a natahovač koulí Boners Cocksling - to jsou dvě pomůcky v jedné. Erekční kroužek Boners Cocksling... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- Měkčí natahovací materiál

- Silná erekce a natahovač koulí

- Pohodlný na nošení

Natahovač koulí Boners Cocksling přiláká všechnu pozornost k tvému penisu. Neustálým natažením dosáhneš provokativnějšího vzhledu. Tím, že jsou penis a koule dlouhodobě natažené, tak mírně natečou, což znamená, že do nich proudí více krve. Spolu s vyšším průtokem bude penis více citlivý na doteky.

Erekční kroužek a natahovač koulí Boners Cocksling - to jsou dvě pomůcky v jedné. Erekční kroužek Boners Cocksling je vyrobený z měkkého, pružného materiálu. Díky němu máš jistotu, že bude vše dokonale sedět. Měkký a natahovací - nošení erekčního kroužku Boners Cocksling bude pohodlné i při delším používání.

Rozměry
Otvor na penis

- Vnitřní průměr 3,5 cm

- Vnější průměr 4,5 cm

Otvor na varlata

- Vnitřní průměr 4 cm

- Vnější průměr 5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boners
Materiál TPE, TPR
Typ Erekční kroužky
Vibrační ne