Bonux Color 1,4 kg 20 PD

0 %
(0 hodnocení)

Prací prášek Bonux 3v1 Color je určen na barevné prádlo, také je ideální pro jemnou a svěží dlouhotrvající vůni vašeho prádla. Pro dokonalejší praní a složku zabraňující usazování vodního kamene, díky tomu šetři i vaši pračku. čistota svěží vůně dobrá cena  Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte... Celý popis

Koupit za 146 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prací prášek Bonux 3v1 Color je určen na barevné prádlo, také je ideální pro jemnou a svěží dlouhotrvající vůni vašeho prádla. Pro dokonalejší praní a složku zabraňující usazování vodního kamene, díky tomu šetři i vaši pračku.


čistota
svěží vůně
dobrá cena 


Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.


Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky,
Zobrazit více

Parametry

Druh prášky
Hmotnost 1.4 kg
Na barevné prádlo ano
Počet praní 20 praní
Značka Bonux
Výrobce Procter & Gamble