Bormioli Rocco 15,5 cm

100 %
(1 hodnocení)

Čistě bílé talíře z kvalitního opálového skla rozzáří vaši jídelnu a nechá vyniknout jakýkoliv pokrm. Díky bílé barvě se hodí ke všem barevným relacím interiéru a vynikají svou stohovatelností, pomocí které se parádně skladují. Kvalita skla zajistí dlouhodobou životnost, navíc jsou talíře temperovány a měly by vydržet teplotu 110 °C. Talíř mělký 15,5 cm Performa talíř mělký 15,5 cm Parametry Materiál: Opalglass Průměr: 15,5 cm Barva: bílá Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení Využití... Celý popis

Koupit za 25 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čistě bílé talíře z kvalitního opálového skla rozzáří vaši jídelnu a nechá vyniknout jakýkoliv pokrm. Díky bílé barvě se hodí ke všem barevným relacím interiéru a vynikají svou stohovatelností, pomocí které se parádně skladují. Kvalita skla zajistí dlouhodobou životnost, navíc jsou talíře temperovány a měly by vydržet teplotu 110 °C.
Talíř mělký 15,5 cm
Performa talíř mělký 15,5 cm
Parametry

Materiál: Opalglass
Průměr: 15,5 cm
Barva: bílá
Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení

Využití talířů

Servírování a prezentace pokrmů.

Kolekce Performa
Nádobí z bílého tvrzeného skla, které odolá mechanickým šokům a nárazům. Tato kolekce je díky své jednoduché čistě bílé formě a kvalitě nezapomenutelným a okouzlujícím kouskem mezi řadou gastronomických podniků.
Výrobce
Bormioli Rocco je ve sklářském světě synonymem kvality. Už od roku 1825 patří tato italská firma k nejvýznamnějším světovým výrobcům skla a stále si udržuje svou tradici. Společnost přináší na trh výrobky, které vás okouzlí svým designem a skvělou funkčností.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bormioli Rocco
Materiál sklo