Dezertní talíř je součástí kolekce Ebro, kterou poznáte podle její nadčasovosti a dekorace ve vintage stylu. Můžete ho také samozřejmě zkombinovat s ostatními talíři nebo miskami ze stejné řady. Talíř dezertní 20 cm   Ebro talíř dezertní 20 cm  Parametry Materiál: opálové sklo Průměr: 20 cm Barva: bílá Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Využití talíře Servírování dezertů. Ebro Cesta do minulosti, ale bez nostalgie. To je kolekce Ebro, kterou charakterizuje nadčasový styl. Proto přináší na... Celý popis

Koupit za 33 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dezertní talíř je součástí kolekce Ebro, kterou poznáte podle její nadčasovosti a dekorace ve vintage stylu. Můžete ho také samozřejmě zkombinovat s ostatními talíři nebo miskami ze stejné řady.
Talíř dezertní 20 cm  
Ebro talíř dezertní 20 cm 
Parametry

Materiál: opálové sklo
Průměr: 20 cm
Barva: bílá
Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.

Využití talíře

Servírování dezertů.

Ebro
Cesta do minulosti, ale bez nostalgie. To je kolekce Ebro, kterou charakterizuje nadčasový styl. Proto přináší na jídelní stoly nádech romantiky a vintage atmosféry.  
Bormioli Rocco
Bormioli Rocco je ve sklářském světě synonymem kvality. Už od roku 1825 patří tato italská firma k nejvýznamnějším světovým výrobcům skla a stále si udržuje svou tradici. Společnost přináší na trh výrobky, které vás okouzlí svým designem a skvělou funkčností. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bormioli Rocco
Materiál sklo
Průměr 20 cm