Mělký talíř je součástí kolekce Ebro, kterou poznáte podle její nadčasovosti a dekorace ve vintage stylu. Můžete ho také samozřejmě zkombinovat s ostatními talíři nebo miskami ze stejné řady. Vyrábí se z opálového skla, které je lehké, odolné proti otlučení a vhodné do mikrovlnné trouby i myček nádobí. Talíř klubový mělký pr. 32 cm Ebro talíř klubový mělký pr. 32 cm Parametry Materiál: opálové sklo Průměr: 32 cm Barva: bílá Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mělký talíř je součástí kolekce Ebro, kterou poznáte podle její nadčasovosti a dekorace ve vintage stylu. Můžete ho také samozřejmě zkombinovat s ostatními talíři nebo miskami ze stejné řady. Vyrábí se z opálového skla, které je lehké, odolné proti otlučení a vhodné do mikrovlnné trouby i myček nádobí.
Talíř klubový mělký pr. 32 cm
Ebro talíř klubový mělký pr. 32 cm
Parametry

Materiál: opálové sklo
Průměr: 32 cm
Barva: bílá
Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby
Cena uvedena za 1 kus/6 ks v originálním balení

Využití talíře

Servírování pokrmů.

Kolekce Ebro
Cesta do minulosti, ale bez nostalgie. To je kolekce Ebro, kterou charakterizuje nadčasový styl. Proto přináší na jídelní stoly nádech romantiky a vintage atmosféry.
Výrobce
Bormioli Rocco je ve sklářském světě synonymem kvality. Už od roku 1825 patří tato italská firma k nejvýznamnějším světovým výrobcům skla a stále si udržuje svou tradici. Společnost přináší na trh výrobky, které vás okouzlí svým designem a skvělou funkčností.
 
 Cena za 1 ks. Originální balení 6 ks. Opalglass.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bormioli Rocco
Průměr 32 cm