Bosch SMS4HTI33E

90 %
(3 hodnocení)

Flexibilní ukládání nádobí a chytré vzdálené ovládání myčky pomocí aplikace Home Connect. - Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení. Aktivování volitelné funkce ExtraDry usuší vaše nádobí mimořádně důkladně pomocí vyšších teplot během oplachování a delší fáze sušení - pouhým stisknutím tlačítka. - Koše Flex: flexibilní a praktické řešení pro snadné ukládání nádobí. - RackMatic : Díky systému Rackmatic může být výška horního koše jednoduše přenastavena až o 5 cm. A můžete to udělat,... Celý popis

Koupit za 10 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Flexibilní ukládání nádobí a chytré vzdálené ovládání myčky pomocí aplikace Home Connect.

- Extra sušení: volitelná funkce pro přídavné sušení. Aktivování volitelné funkce ExtraDry usuší vaše nádobí mimořádně důkladně pomocí vyšších teplot během oplachování a delší fáze sušení - pouhým stisknutím tlačítka.

- Koše Flex: flexibilní a praktické řešení pro snadné ukládání nádobí.

- RackMatic : Díky systému Rackmatic může být výška horního koše jednoduše přenastavena až o 5 cm. A můžete to udělat, i když je koš plně naložený. To znamená ještě více možností nastavení a tím maximální flexibilitu.

- Systém košů VarioFlex: rozšířené možnosti nastavení košů pro více místa na vaše nádobí.

- Získejte maximum z vaší chytré myčky nádobí a zjednodušte si každodenní život. Pomocí funkce Oblíbený program si můžete snadno uložit kombinaci svého nejpoužívanějšího programu a přídavné funkce. Naprogramované nastavení lze pak jednoduše spustit pomocí aplikace Home Connect nebo přímo na ovládacím panelu. Zkombinujte například funkci Extra Dry s programem Eco 50 °C a myčku nastavte jediným dotykem. Vlastní spojení programu a volitelné funkce, které ještě více ulehčí mytí nádobí.

- Průvodce snadným spuštěním : Vybrání toho správného mycího programu vaší myčky nemusí být pouze matoucí, ale také může vést k ne úplně perfektním výsledkům mytí. Technologie Home Connect s funkcí snadného startu odstraní pochybnosti u této činnosti a doporučí vám vždy ten pravý program - přímo z vašeho mobilního zařízení. Pokaždé. A s každým mytím. Jediná věc, kterou potřebujete udělat, je zadat stupeň znečištění a druh a množství nádobí, které má být umyto, do vaší aplikace Home Connect. Tak můžete jednoduše vybrat ten správný program a dosáhnout perfektních výsledků, cyklus za cyklem.

- Váš spotřebič vás poslechne na slovo : Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa lze myčku ovládat také hlasem. Zjistěte, zda je v aplikaci Alexa pro vámi nastavenou zemi a jazyk k dispozici příslušná dovednost „Home Connect“. Aktivujte ji a propojte zařízení Amazon Alexa a váš domácí spotřebič.

- Myčka nádobí, která za vás počítá : Spotřebované tablety do myčky je poslední věc, kterou potřebujete, když se právě chystáte mýt nádobí. Funkce počítání tablet v rámci Home Connect aplikace sleduje vaši spotřebu a informuje vás skrze automatická oznámení, když vám zbývá posledních pět tablet od vašeho posledního nákupu. Konečně myčka nádobí, která se o sebe sama postará.

- Myčka nádobí, která vás udrží v obraze : Vyčkávání, až vaše myčka domyje, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Zvláště pro ty s nabitým programem. Technologie Home Connect vás uklidní a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatická oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať již doma nebo venku.

- Servis sloužící chytřeji : Může být stresující, když vaše domácí spotřebiče nepracují tak, jak mají. Vzdálená diagnostika je tu na pomoc. Jednoduše zavolejte linku pomoci Home Connect a domluvte si termín vzdálené diagnostiky vašeho připojeného spotřebiče přes internet. S vaším dovolením pak může zákaznický servis Bosch vzdáleně zkontrolovat váš spotřebič, lokalizovat problém a poskytnout vám jasnou radu. V případě, že problém nemůže být vyřešen tímto způsobem, servisní technik Bosch může být informován a dorazit k vám domů k odstranění všech problémů, rovnou vybavený všemi potřebnými součástkami. Chytrá podpora, chytrá řešení - pouhým stisknutím tlačítka

- Silence Plus: pozoruhodně tichá při 44 dB.

- Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život.

- AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantuje po celou dobu životnosti spotřebiče. Systém AquaStop zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem zajišťující 100% ochranu proti poškození vodou. Celoživotní záruka Bosch.

- EcoSilence DriveTM Pro zvýšení účinnosti mytí jsme vyvinuli hospodárný systém EcoSilence DriveTM. Je neobyčejně tichý, účinný a zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie. Systém EcoSilence DriveTM pracuje bez kartáčů, velmi tiše a zaručuje špičkové výsledky.

- Výměník tepla Myčky nádobí s výměníky tepla dokáží zacházet s cenným sklem a porcelánem s mimořádnou péčí a bez rizik. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.

- LoadSensor : Každé naplnění myčky špinavým nádobím je jiné, tak proč by měl každý cyklus spotřebovat stejné množství vody? Senzor naplnění využívá snímač rychlosti otáčení čerpadla, aby zjistil váhu vloženého nádobí a hladinu vody. Díky tomu se přizpůsobí množství potřebné vody. Například tedy menší počet nádobí vyžaduje pro oplach méně vody, zatímco při plném naložení myčky je pro optimální umytí nádobí spotřebováno vody více. Funkce, která přináší dokonalé výsledky a zároveň vám šetří vodu a elektřinu, to je to správné chytré řešení.

- Technologie ochrany skla Vzhledem k tomu, že měkká voda způsobuje korozi, myčky nádobí Bosch s technologií ochrany skla neustále regulují stupeň tvrdosti. Tímto způsobem je zajištěno šetrné mytí cenného skla a choulostivého porcelánu.

- SuperSilence 40-45 dB Elektronicky ovládaný motor a mnoho opatření na snížení hluku zajišťují výjimečně tichý provoz našich myček nádobí SuperSilence. Vhodné do velkých otevřených kuchyní nebo kuchyní s jídelnou.

- Technologie ActiveWater Tato proplachovací technologie maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody šetříte vodu a energii.

- Automatické programy Spotřeba vody, teplota vody a doba oplachování jsou nastavovány přesně podle úrovně znečištění. Tímto způsobem jsou zajištěny nejlepší výsledky mytí a zároveň úspora vody a energie.

- Elektronická funkce odložení S funkcí odloženého startu můžete u zvoleného programu nastavit požadovaný čas spuštění. Pomocí této funkce můžete váš spotřebič pohodlně ovládat kdykoli v průběhu dne, v pracovní době nebo i v noci. Po spuštění programu se na displeji zobrazí přesný čas zbývající do spuštění.

- Systém AquaSensor Systém AquaSensor reguluje spotřebu vody v závislosti na typu a stupni znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Podle množství zbytků jídla, tuku nebo pozůstatků čisticího prostředku, systém v procesu oplachování vyhodnocuje, zda v oplachování pokračovat či nikoliv.

Výkon a spotřeba

- třída energetické účinnosti¹: D

- energie² / voda³: 82 kWh / 9.5 l

- kapacita: 12 sad nádobí

- doba trvání programu⁴: 5:20 h:min

- hladina hluku: 46 dB(A) re 1 pW

- třída hlučnosti: C

- hlučnost (Tichý program): 44 (A) re 1 pW

- připojení Home Connect pomocí Wi-Fi

Programy a speciální funkce

- 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený

- výchozí Oblíbený program: Předmytí

- 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+

- program péče o myčku nádobí: Machine Care

- Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Technologie mytí a senzory

- výměník tepla

- AquaSensor a LoadSensor - detekují množství nádobí a stupeň jeho znečištění a automaticky přizpůsobují mycí program včetně spotřeby vody

- dávkovací asistent

- EcoSilence Drive

- automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku

- samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem

- materiál vnitřní vany: nerezová ocel / polinox

Systém košů

- VarioFlex systém košů

- kolečka s nízkým třením ve spodním koši

- zarážka proti vykolejení spodního koše

- 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic

- 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši

- 4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši

- variabilní koš na příbory ve spodním koši

- odkládací plocha na šálky v horním koši

Ukazatele stavu a obsluhy

- popisky na panelu: anglický text

- ukazatel zbývajícího času programu v minutách

- časová předvolba 1-24 hod

- AntiFingerprint - ochrana proti otiskům prstů

Bezpečnost

- AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*

- elektronická blokace tlačítek

- systém šetrného mytí skla

Rozměry

- rozměry spotřebiče (V x Š x H): 84.5 x 60 x 60 cm

Služby EXCLUSIVE pro zákazníky ze zlínského kraje

- dovoz

- zapojení odborným technikem Bosch

- seznámení se spotřebičem

- odvoz dosloužilého spotřebiče k ekologické likvidaci

- odvoz obalového materiálu

 

//
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty