BOT automatický vrhač míčků pro psy L1 Pokud váš pejsek patří k těm, kteří milují házení míčků více než cokoliv na světě a vy už jste naopak z neustálého házení unavení, tuto hračku si zamilujete oba. Automatický vrhač míčků pro psy BOT je díky své kompaktní velikosti a odolnosti praktickým pomocníkem proti nudě. Velkou výhodou je jeho snadné a intuitivní ovládání, spolehlivost a výdrž. Vlastnosti a funkce vrhače míčků Společnou zábavu s vaším pejskem a vrhačem míčků si můžete užívat venku i přímo... Celý popis

Koupit za 3 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

BOT automatický vrhač míčků pro psy L1
Pokud váš pejsek patří k těm, kteří milují házení míčků více než cokoliv na světě a vy už jste naopak z neustálého házení unavení, tuto hračku si zamilujete oba. Automatický vrhač míčků pro psy BOT je díky své kompaktní velikosti a odolnosti praktickým pomocníkem proti nudě. Velkou výhodou je jeho snadné a intuitivní ovládání, spolehlivost a výdrž.

Vlastnosti a funkce vrhače míčků
Společnou zábavu s vaším pejskem a vrhačem míčků si můžete užívat venku i přímo u vás doma. Vrhač míčků je ideální pomocníkem také při výcviku vašeho pejska. Pohotové tempo vrhání míčku může zlepšit pejskův postřeh a bystrou mysl.

3 vzdálenosti odpalu míčku
Můžete si zvolit jednu ze tří vzdáleností pro odpal míčku v rozmezí přibližně 3 až 9 metrů podle aktuálních prostorových možností a zábava může začít!

Vzhledem ke vzdálenostem odpalu doporučujeme tento typ vrhače míčku pro menší a střední plemena pejsků.

Snadné a intuitivní ovládání
Stačí jen vložit míček do vrhače, který jej automaticky odpálí. Skvělou zprávou je, že míček do odpalovače nemusíte vkládat jen vy, ale může to udělat i váš pejsek sám bez vaší asistence, zatímco vy si můžete dát v klidu třeba kávu. 

Napájení ze sítě i baterie
Vrhač míčků BOT je možné zapojit do zásuvky nebo napájet pomocí baterií, takže můžete tuto hračku pohodlně využívat kdekoliv budete chtít. 

Klíčové vlastnosti:

- Lze používat doma nebo venku 
- Vrhač je interaktivní hračka pro menší nebo středně velké psy
- Lze ji napájet ze zásuvky nebo díky bateriím
- Tři vzdálenosti pro odpal - přibližně 3, 6, 9 metrů
- Tichý chod
- 3 míčky (5cm průměr) jsou součástí balení

TIP: Náhradní míčky do vrhače najdete zde.
Technické parametry:

- Napětí: 110-240 V
- Materiál: plast ABS
- Rozměry: 27x26x21 cm
- Váha: 1,9 kg
- Zdroj: 5V/1A adaptér
- Napájení na baterie: 6 ks baterií typu C (nejsou součástí balení)
- Barva: bílá

Zkušenosti zákazníků a zákaznic
Důkazem toho, že pejsci vrhač míčků skutečně zbožňují, je i Ellie, Jack Russell teriér úspěšné blogerky Michaely (@ellie_dog_cz). Na svém instagramovém profilu ukazují každodenní střípky ze společného života plného hraní, triků, výborného mlsání a pohodlí. 

Vaše produkty se nám líbily moc! Hlavně se nám ale líbí vrhač míčků, který dodnes používáme hodně často. Ellie je míčkofil, takže pro ni jak dělané. Spokojená jsem byla moc.

Jak zjistím, kdy mi přijde balíček?
Jakmile dojde k předání balíčku s Vaší objednávkou přepravci, přepravce Vás bude informovat o stavu zásilky a očekávanému datumu doručení. Na webových stránkách zvoleného přepravce následně můžete sledovat zásilku online. 

Je možné zakoupené zboží vrátit?
Ano. Po převzetí zboží od dopravce po objednání z našeho e-shopu začne běžet 14denní lhůta pro vrácení zboží bez udání důvodu. Zboží, které chcete vrátit zabalte společně s dodacím listem a zašlete na adresu: Blueroad RE s.r.o., Průmyslová 4544/1c, 79601 Prostějov. Jestliže jste provedli nákup platební kartou, budou Vám peníze vráceny stejným způsobem. V případě ostatních typů plateb uveďte číslo Vašeho osobního bankovního účtu. V případě, že nastanou komplikace s vrácením peněz nebo zapomenete uvést číslo Vašeho osobního bankovního účtu, tak Vás budeme kontaktovat e-mailem s žádostí o jeho zaslání. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BOT